24.01.2016 Polička ročník 2009

Zlatá neděle v Poličce

 

V neděli 24.01.2016 jsme  odjeli na další turnaj o tomto víkendu, tentokrát do Poličky, kde jsme byli poprvé v krásné moderní hale. Na tento turnaj jsme pozměnili sestavu a vzali jsme jiné kluky, kteří chodí pravidelně trénovat .Turnaje se zúčastnilo pět družstev po zápase ve skupině kde hrál každý s každým, poté se hrálo o umístění ve finalové skupině 1-3 družstvo a 4 a 5.

družstvo mezi sebou . Hrálo se 1x16 minut   

 

Polička A

Polička B

Svitavy

Žďár nad Sázavou

SK Solnice

 

Sestava SK Solnice : Štěpán Hlavsa, Koráb Adam , Matuška David, Štěpán Šimon  , Pišl Jakub , Kunc Petr , Plocek Václav , Gajda Michal

 

 

Solnice –Polička B    6-0  Branky Plocek 2, Gajda 2 ,Plocek , Koráb

První utkání na turnaji jsme zvládli a úspěšně vstoupili do turnaje, kluci hráli naprosto v pohodě a plnili co jsme si na začátku turnaje řekli a šli si za svým cílem a po zásluze vyhráli.

 

Solnice – Žďár nad Sázavou 4-0 Branky Plocek 2, Štěpán , Gajda

Ve druhém utkání jsem dostali soupeře, který byl převáženě o půl hlavy vyšší, ale to naše borce ještě více vybičovalo k lepšímu výkonu a šli si za svým výsledkem a po zásluze naprosto zaslouženě vyhráli 4-0.

 

Solnice –Svitavy 7-0 Branky Gajda 4 Plocek 3

Ve třetím utkání jsme dostali soupeře, se kterým jsme se utkali úplně poprvé, kluci začali své asi nejlepší utkání na celém turnaji ve velkém stylu kde jsme si byli schopni krásnými přihrávkami vypracovat neskutečný počet brankových šancí a v tomto utkání jsme jasně ovládli palubovku kdy hlavně Venda Plocek byl k neudržení ke 3 gólům přidal ještě  2 nastřelené tyče.     

 

Solnice – Polička A 2-0  Branky: Štěpán , Koráb

V posledním zápase ve skupině nastoupili na hrací plochu dva nejlepší týmy a bylo to vidět, že i když jsme byli celkově lepší, tak jsme nebyli schopni si dát více gólů a těžko jsme se vyrovnávali s agresivní až brutální hrou soupeře, ale i toto jsme nakonec zvládli a  utkání dotáhli do vítězného konce .  

 

Finálová skupina

Solnice – Polička B  3-0 Branky : Štěpán 2 Gajda

Do finálové skupiny jsme dostali oba dva týmy z domácí Poličky. V prvním zápase jsme šli proti domácímu B týmu a v celku v pohodě a při krásných kombinacích jsme zvítězili 3-0.   

 

Solnice – Polička A 1-0 Branka : Plocek

Již před posledním zápasem bylo jasné že budeme první, jelikož se výsledky ze základní skupiny počítali i do finálové tabulky . Klukům jsme to samozřejmě neřekli, aby náhodou se v dětských hlavách neodehrálo něco co jsme nechtěli. Kluci si byli vědomi, že poslední zápas musí vyhrát a tím pádem možná budou první, tak soupeře zavřeli před domácí brankou a tady platí přesně to přísloví - bušili jsme do nich jak hluchý do vrat, ale prostě ne a ne dát gól, kluci hráli v pohodě a jako kdyby věděli, že ten gól prostě dají tak hráli naprosto v pohodě, museli se pouze vypořádat se zákeřnou hrou soupeře, ale i s tím si dokázali poradit a pomyslné finále rozhodl Venda Plocek vítězným gólem a šlo se na vyhlášení.

 

A čekali jsme na výsledky a jelikož jsme měli v mančaftu dva nejlepší střelce a to byli 7 gólový střelci Venda Plocek a Michal Gajda musel mezi nimi rozhodnout penaltový rozstřel, ve kterém byl úspěšnější Michal Gajda.

 

Kluci dostali zlaté medaile a krásný velký pohár a zakončili tímto velmi úspěšný víkend na halových turnajích, kde ani jednou ze 12 zápasů při skóre 39:1 neprohráli. Borci, super výsledky a už zase budeme pokračovat v tvrdém tréninku a na dalších věcech, které musíme zlepšit. Rodičům děkuji za dopravu a fandění na turnajích.

 

kompletní fotogalerie: gajdafotbal.rajce.idnes.cz/24.1.2016_Turnaj_Policka/

 

Miloš Gajda – trenér .

 

ROČNÍK 2008
KTERÝ SE KONÁ 24. 1. 2016 OD 830 DO 1415 hod v hale Gymnázia Polička

 nábř. Svobody 306
572 01  Polička, Horní Předměstí

Nominace: Hlavsa , Plocek , Štěpán , Kunc , Koráb , Pišl, Matuška, Gajda 

sraz v 9 hodin na místě

 

•    Turnaj je pořádán pro kategorii 2009 a mladší. Děvčata narozená po 1.1.2008.
•    Počet hráčů na soupisce max. 10, hrát bude 4 + 1, střídání letmým způsobem. Soupiska se vyplní a odevzdá před zahájením turnaje, v průběhu turnaje je možné hráče doplnit až do počtu 10.
•    Počet mužstev 5,. Systém dle přílohy.
•    Velikost hřiště 40 x 20 m, brankoviště ve vzdálenosti 5 m, pokutový kop se bude kopat ze vzdálenosti 6 m, velikost branek házenkářské, míč č. 3. Malý odskok.
•    Systém turnaje: v základní skupině odehraje každý s každým jedno utkaní, tabulka se pak rozdělí na první tři mužstva, které  mezi sebou odehraji po jednom utkání(tj. 1-3, 2-3, 1-2) o konečné 1 až 3 místo a na čtvrtého a pátého kteří mezi sebou odehrají dvě utkání o 4 až 5 místo body a branky se základní části se přenášejí do další fáze o umístění.
•    V základní skupině a části o umístění je bodové hodnocení 3 (vítězství), 1 (remíza) a 0 (prohra) bodů.
•    Kriteria konečného pořadí: Počet bodů, brankový rozdíl, větší počet vstřelených gólů, vzájemné utkání (minitabulka při rovnosti bodů více mužstev), penalty.
•    Brankář může chytat malou domů do rukou. Výkop z ruky nesmí přejít polovinu, pokud se tak stane, kope soupeř přímý kop z místa kde došlo k přestupku.
•    Při rozehrávání standardní situace kopem musí soupeř být ve vzdálenosti min. 5 m,
•    Auty se mohou rozehrávat  vhazováním, vlastním rozehráním z autové čáry nebo přihrávkou z autové čáry. Branka přímo z autu neplatí, pro dosažení branky musí dojít k přihrávce s jiným spoluhráčem. Pokud je dosaženo branky hráčem, který rozehrává aut, bez předchozí přihrávky, rozhodčí branku neuzná a hráč opakuje rozehrávku znovu.
•    Rohy se kopou, nebo hráč může míč vyvést, ale pro dosažení branky musí dojít k přihrávce s jiným spoluhráčem. Pokud je dosaženo branky hráčem, který rozehrává roh, bez předchozí přihrávky, rozhodčí branku neuzná a hráč opakuje rozehrávku znovu.
•    Hrací doba 1 x 16 minut s 4 minutovou přestávkou mezi zápasy.
•    Základní pitný režim pro mužstva zajištěn.
•    Mužstva na 1. až 5. místě bude oceněno medailemi a diplomy. Vyhlášen bude nejlepší brankář a nejlepší střelec.
•    Příspěvek na pitný režim a ocenění 1200,-- Kč.
•    Kabiny budou k dispozici od 830 hod, první zápas v 900 hod., další zápasy následují vždy po 20 minutách předpokládané ukončení do 1415.
•    Každý hráč startuje na vlastní nebezpečí, turnaj není pojištěn.
•    Eventuální škody, ke kterým dojde na majetku SK Polička, nebo Haly gymnázia , budou řešeny s vedoucím družstva a budou muset být uhrazeny.
•    Pořadatel si vyhrazuje právo ke změnám, nastanou-li nepředvídané okolnosti. Na hřiště vstupují jen hráči a trenéři.
•    Žádáme o dodržení povolené věkové hranice!!!
•    Další bližší informace lze získat u Pavla Bureše spojení: e-mailová adresa burpav@seznam.cz , mobil 777236213.

Těšíme se na Vaši účast a přejeme Vám mnoho sportovních úspěchů.
 

 

11. Poličský   TURNAJ   24.1. 2016 v Poličce
Ročník  narození  2009  a  mladší
ROZLOSOVÁNÍ:
1. SK POLIČKA  “červení“
2. SK POLIČKA  “modří“
3. TJ SVITAVY
4. FC ŽĎAS ŽĎÁR
5. SK SOLNICE
ROZPIS UTKÁNÍ
9.00    SK POLIČKA  “ červení“    SK POLIČKA  “ modř“    
9.20    TJ SVITAVY    FC ŽĎÁR    
9.40    SK SOLNICE    SK POLIČKA  “ červení“    
10.00    SK POLIČKA  “ modř“    TJ SVITAVY    
10.20    FC ŽĎÁR    SK SOLNICE    
10.40    TJ SVITAVY    SK POLIČKA  “ červení“    
11.00    FC ŽĎÁR    SK POLIČKA  “ modř“    
11.20    SK SOLNICE    TJ SVITAVY    
11.40    SK POLIČKA  “ červení“    FC ŽĎÁR    
12.00    SK POLIČKA  “ modř“    SK SOLNICE    
12.20    1-3        
12.40    4-5        
13.00    2-3        
13.20    4-5        
13.40    1-2        
14.15    Konec