20.03.2016 Chrudim ročník 2009

Zlaté zakončení halové sezony .

Poslední halový turnaj této zimní sezony nás čekal v neděli 20.03.2016 v krásné a velké hale v Chrudimi. Na turnaj jsme odjížděli v plné sestavě po dlouhé době bez nemocí a nachlazení a chtěli jsme aby si kluci poslední turnaj užili a důstojně se rozloučili s halovou sezónou . V Chrudimi nás zas a opět čekali soupeři zvučných jmen , turnaj byl rozdělen do dvou skupin po 5 mužstvech a následně dva první celky ze skupiny šly do semifinále a ostatní celky na 3 a 5 místě hráli hned o umístění. Hrálo se 1x 14 minut .

SK Solnice

Sestava SK Solnice : Štěpán Hlavsa , Václav Plocek , Šimon Štěpán , Matěj Šťovíček, Jakub Pišl , Daniel Zimmer , Petr Kunc , Adam Jenček, Michal Gajda

Solnice – Sparta Kutná Hora  6-0 Branky: Štěpán 2x, Gajda2x , Šťovíček , Plocek

Do prvního zápasu jsme se klukům snažili dostat do hlavy, že je důležitý vstup do turnaje a očekávali jsme již od prvního zápasu, že kluci budou hrát hru, na kterou jsme zvyklí a snažíme se ji praktikovat. Se soupeřem z Kutné hory jsme hráli po prvé, ale kluci nenechali nikoho na pochybách a po perfektní výkonu si zaslouženě došli pro první tři body do tabulky.

Solnice – FC Havlíčkův Brod 11-0 Branky: Štěpán 4x, Kunc 3x,Štovíček 2x Jenček , Gajda

Do druhé utkání proti soupeři z Vysočiny kluci nastoupili ve velkém stylu a od první minuty bylo jasné kdo bude určovat směr a vývoj utkání , a byli to právě naši borci v bílo zelených dresech, kteří měli po celých 14 minut utkání ve své režii.

Solnice – Polička 3-1 Branky: Plocek , Štěpán , Gajda

Do třetího utkání jsme nastoupili proti velmi kvalitnímu a houževnatému družstvu z Poličky kde kluci jsou velmi kvalitní a souboje s tímto mužstvem jsou vždy velmi vyrovnané , i tento zápas snesl velmi přísné měřítko, ale kluci byli v zápase lepší a i toto utkáni dotáhli do vítězného konce.

Solnice – FK Pardubice 4-0 Branky: Štovíček 2x, Plocek, Gajda

V posledním zápase skupiny nás čekal již pro nás všechny klasický soupeř zimních turnajů a to byli kluci z města perníku, FK Pardubice, naši borci nenechali nikoho na pochybách jak to bude v tomto zápase vypadat a po celkově perfektním výkonu celého družstva jsme zaslouženě zvítězili a do semifinále postoupili z prvního místa se skóre 24:1 a čekali jsme na vývoj druhé skupiny a jakého soupeře dostaneme do semifinále.

Semifinále

Solnice – SK Nemošice 3-1 Branky: Plocek ,Štěpán, Gajda

V semifinále na nás čekal soupeř z Nemošic, se kterým jsme se v hale ještě nepotkali, ale musím uznat, že kluci z Nemošic hráli dobrý fotbal, ale svůj výkon měli daný pouze na dvou klucích jejich družstva, takže kluci dostali jasné info jak v tomto zápase budeme hrát a co musí plnit za úkoly a kluci si to vzali k srdci a do poslední tečky plnili svoje úkoly, které jsme jim řekli a po většinu utkání udávali tempo hry a naprosto zaslouženě zvítězili a dostali se do vysněného finále kde už znali svého soupeře dopředu a tím nebyl nikdo jiný než MFK Trutnov.

Finále

Solnice – MFK Trutnov 5-2 Branky: Štěpán 4, Šťovíček

Do finále jsme nastoupili po 90 minutách čekání a měli jsme maličko obavu aby se kluci včas probrali a na place nechali vše co v nich ještě zbylo. Finále mělo naprosto fantastickou diváckou kulisu kde naši fanoušci vybaveni novými šálami a trubkami rozpoutali neskutečné peklo v hledišti a nenechali se trutnovskými fanoušky překřičet a bylo velmi zajímavé poslouchat jakým stylem se dá na dětských zápasech fandit, tímto bych chtěl našim skvělým fanouškům za realizační tým i za kluky poděkovat. Ve finále proti nám stál velmi kvalitní soupeř MFK Trutnov, kluci z Trutnova hrají velmi dobrý a kvalitní fotbal a bylo vidět, že ve finále jsou zaslouženě dva nejlepší týmy turnaje, první 4 minuty našim klukům trvalo než se probudili a začali hrát to co umí a to co po nich chceme , kluci si asi uvědomili, že nesmí svoje fanoušky zklamat a začali šlapat naplno a chtěli poslední zápas turnaje a halové sezóny vyhrát a to  se nakonec po dobrém výkonu celého mančaftu povedlo, když kluci připravovali perfektní míče pro Šimona Štěpána a Šimon je perfektně uklízel do branky soupeře, vítězství jsme si nenechali vzít a utkání proti velmi kvalitnímu soupeři dotáhli do vítězného konce a získali jsme první místo a tím jak jsme začali halovou sezonu v Třebši vítězstvím ,tak se nám ji podařilo i vítězstvím zakončit v Chrudimi.

A šlo se na vyhlášení kde si kluci převzali pohár za první místo a každý z kluků si odvezl z turnaje zlatou medaili a nezapomenutelné zážitky .

Kluci patří Vám velký dík jakým stylem jste k tomuto turnaji přistoupili a nejen k tomuto turnaji, ale i k celé halové sezóně. Děkujeme fanouškům – rodičům za vytvoření takřka domácího prostředí pro kluky na halových turnajích , za dopravu na turnaje a vzájemný respekt. Nadále budeme pokračovat v nastoleném trendu a ba naopak je potřeba již v dalších trénincích přitvrdit a nadále se zdokonalovat a posouvat a to bohužel jinak než velmi tvrdým tréninkem nejde, kluci, je potřeba i doma pokračovat v tom co máte z tréninků za domácí úkoly.

kompletní fotogalerie: gajdafotbal.rajce.idnes.cz/20.3.2016_Turnaj_Chrudim/

A na závěr celé halové sezóny něco málo ze statistik :

V této zimně jsme se zúčastnili celkově 9 halových turnajů ročníku 2009,  na vše těchto turnajích jsme se prezentovali jak dobrý výkonem – ten je pro nás ten nejdůležitější, tak i dobrými výsledky , chováním a celkovou reprezentací klubu. Na těchto 9 turnajích jsme odehráli celkově 655 minut fotbalu = cca 11 hodin !!! ze všech turnajů dohromady mají kluci skóre 212:14.

Celkově kluci sehráli 49 zápasů, z toho 46 vyhráli a pouze 2 zápasy prohráli v normální hrací době a jeden na penalty, z turnajů si kluci dále přivezli několik individuálních ocenění , pohárů a diplomů, ale hlavně to nejdůležitější a to tu radost kluků, která se prostě nedá popsat a věřím, že na to kluci i za pár let budou vzpomínat. No chlapci si nasadili laťku hodně vysoko a proto se ji budeme snažit neustále držet tímto stylem a pouze tvrdým tréninkem i doma se posouvat dále.

Tímto bych chtěl na závěr za realizační tým poděkovat všem klukům nejen za turnaje, ale i za tvrdou práci na tréninku, za dobrý přístup rodičů, za dopravu na turnaje a tréninky, za dobrou spolupráci a komunikaci, která se velmi vylepšila po naší společné schůzce a teď už pouze budeme pokračovat a zdokonalovat se v naší společně započaté práci.