17.12.2016 Milovice

V sobotu 17.12.2016 jsme zajížděli na poslední turnaj této sezóny, tentokrát do dalekých Milovic, kde nás čekal turnaj na umělé trávě ve velké hale, turnaje se zúčastnilo celkem 6 mužstev a hrálo se systémem každý s každým 1x16 minut, na tomto turnaji nás čekala mužstva, se kterými jsme hráli úplně poprvé a i soupeř z SC Xaverov, na kterého jsme nevzpomínali rádi, jelikož nám v Jablonci na Junior North  Cupu vystavil stopku ve finále, ale zase jsme se chtěli porovnat jak obstojíme o půl roku později. Postupně nás čekala následující mužstva Viktoria Vestec , Afk Sadská , Xaverov , Nymburk a FK Mladá Boleslav .

Sestava : Hlavsa Štěpán, Šťovíček Matěj, Štěpán Šimon , Kunc Petr , Plocek Václav ,Zimmer Daniel , Trnka Tomáš , Gajda Michal

Do prvního utkání kluci nastoupili dobře a soupeře jsme vcelku k ničemu nepustili a zaslouženě jsme vstoupili do turnaje výhrou a připsáním si 3 bodů do tabulky, ve druhém zápase proti AFK Sadská kluci pokračovali v dobré hře a zaslouženě se dostali do dvou brankového vedení, ale to co se dělo od 10 minuty to nebyl fotbal, nevím sám co za tím stálo, ale utkání jsme dovedli do vítězného konce, ale rychle jsme šli do kabin kde jsme museli kluky „ pochválit “ za předvedenou hru v posledních šesti minutách zápasu a čekali jsme, jak si kluci vezmou „pochvalu“ k srdci.

Jelikož nás v dalším zápase čekal kvalitní soupeř z Xaverova… Začátek utkání pro naše barvy nezačal dobře, po 1minutě hry jsme prohrávali 1-0 a teď bylo na klucích jak se s tím poperou a za to co předvedli mají velkou opravdovou pochvalu, od té doby na hřišti bylo pouze jedno mužstvo, soupeře jsme zamkli před jeho brankou a ostřelovali jsme neustále branku soupeře, ale nemohli jsme dát kontaktní gól jelikož neustále jsme i v těch nejvyloženějších šancích nechávali vyniknout brankáře soupeře, ale nakonec se podařilo střeleckou smůlu protrhnout a zaslouženě jsme zvítězili, v dalším zápase s Nymburkem kluci pokračovali v rychlém tempu a soupeře přehráli ve všech směrech, v tomto utkání bylo vidět jak kluci fungují, jako super parta kluků a všichni táhnou za jeden provaz, dále to nebudu rozepisovat kdo tam byl, tak ví, o čem mluvím, v poslední zápase nás čekal soupeř z města automobilů FK Mladá Boleslav kde jsme se dostali do vedení 3-0 a kluci zřejmě již pod dojmem, že se nemůže nic stát, tak se přestali plně koncentrovat na hru a zápas pouze dohráli a tím dovolili soupeři korigovat výsledek.

Střely: 8-4

Po sečtení bodů a byl nástup a čekalo se na celkové umístění družstev, kluci si po zásluze navlékli na krk zlaté medaile a rozloučili se tímto turnajem s velmi úspěšným rokem 2016. Jako nejlepší útočník celého turnaje byl zvolen organizátory Štěpán Šimon.

Rodičům děkuji za dopravu na turnaj a za dobré vzorné fandění po celý rok, klukům přeji bohatého ježíška a krásné a klidné Vánoce, hodně si odpočiňte, jelikož už 3. ledna startujeme znovu tvrdou zimní přípravu, kde bude potřeba další věci zdokonalit a naučit se nové, tak ať jste plni síly a elánu.

kompletní fotogalerie: gajdafotbal.rajce.idnes.cz/18.12.2016_Turnaj_Milovice/