20.08.2016 Dobruška

V sobotu 20.08.2016 jsme odjížděli k prvnímu turnaji podzimní části sezóny do Dobrušky na Rampušák CUP pro ročník 2008 . Po soustředění a trénincích jsme byli v očekávání jak se kluci poperou s mužstvy a hráči o rok staršími. Ve skupině nás čekalo pět zápasů a dále pak zápasy o umístění. Tento turnaj pro nás byl takovým prvním měřítkem co nás čeká v podzimní části v krajské soutěži.  

 

Sestava: Hlavsa Štěpán  , Plocek Václav , Šťovíček Matěj , Štěpán Šimon , Cvejn Dominik, Trnka Tomáš , Koráb Adam , Bolehovský Lukáš ,Gajda Michal

 

Výsledky skupina

 

SK Solnice – SK Třebechovice    4-3 Branky: Štěpán 3, Gajda

SK Solnice –Spartak Kbely          6-0 Branky: Gajda 3, Trnka , Bolehovský , Koráb  

SK Solnice – FK Choceň               6-1  Branky: Cvejn 2, Gajda 2, Štěpán , Koráb  

SK Solnice – SK Vysoké Mýto    2-3  Branky : Bolehovský , Koráb

SK Solnice – SK Česká Skalice    2-4  Branky : Bolehovský, Gajda

 

Čtvrtfinále

 

SK Solnice – SK Dobruška           1-2 Branky : Cvejn      

 

O umístění

 

SK Solnice – FK Letohrad              4-1 Branky :  Plocek , Cvejn , Štěpán , Šťovíček

 

SK Solnice – MFK Nové Město    1-2  Branka: Cvejn

 

 

Celkově jsme se na turnaji prezentovali dobrými výkony , herně jsme nikde nepropadli a byli jsme více než vyrovnaným soupeřem  když o lepší umístění nás připravila možná smůla ale i tak to někdy ve fotbalovém životě chodí a je potřeba si i na tuto stránku zvyknout , turnaj nám ukázal že v týmu se skrývá velký potenciál , ale hráči musí pochopit že fotbal je o běhání a je potřeba začít pracovat pro tým , umět se odevzdat a nechat na hřišti veškeré síly i když je teplo a i když už se hraje poslední zápas. Jsme moc pohodlní, hodní a naše bránění je neskutečně naivní  . Možná to zní tvrdě, ale taková je realita. Na druhou stranu kluci v některých zápasech předvedli že je na čem stavět a někteří jsou schopni už do hry přenést i to co trénujeme, nezbývá nic jiného než zase tvrdě začít trénovat a postupně se zlepšovat. Kluci si dokázali že se soupeři o rok staršími můžou hrát  vyrovnaný fotbal jen si  musí uvědomit že už to musí být vše rychlejší a důraznější už není na nic čas , kluci si odpracovali svoje , ale musíme zapracovat na lepší rozehrávce už od brankáře a také na zakončení, ve kterém naši hráči ztrácí v rozhodujících okamžicích veškerý klid všechno nám dlouho trvá . Celkově hodnotím turnaj jako velmi vydařený a  s některými zápasy jsem byl naprosto spokojený ale bohužel byli i chvíle kdy výkony byly velmi špatné ale těch bylo méně . Takže se zase vrhneme to tvrdé a poctivé práce bohužel jiná cesta nevede jak se zlepšovat.

 

Miloš Gajda