04.12.2016 Jaroměř

V sobotu 03.12.2016 jsme zajížděli k dalšímu turnaji do krásné haly do nedaleké  Jaroměře . Tento byl pro šest mužstev a hrálo se systémem každý s každým, hrací doba byla 12 minut .

Čekali na nás postupně následující mužstva FK Náchod, FK Pardubice , Sokol Třebeš , FK Jaroměř , MFK Nové Město nad Metují . Celý turnaj byl velmi rychlý bez velkých časových prodlev kde kluci dlouho nečekali na další zápasy, kvalitní a moderní hala s tribunou pro naše skvělé fanoušky hnala kluky do bojů proti soupeřům kde kluci chtěli znovu ukázat co natrénovali a co se naučili nového. Bohužel první dva zápasy toho moc nového nepředvedli a zřejmě přes velkou zimu v hale nemohli zahřát své svaly na provozní teplotu a první dva zápasy to nebyl fotbal, na který jsme zvyklí, po důrazném rozhovoru v kabině před třetím zápasem jsme čekali co se stane na hřišti a opravdu se stalo, zase bylo k vidění mnoho přihrávek a spousty gólových akcí, ale to z čeho my nedáme gól to snad není ani možné , naše produktivita nás tento turnaj nezastihla oproti soupeřům v dobré formě . Na tomto turnaji jsme poprvé zaznamenávali i střely naše a soupeřů na branku.

 

 

Výsledky zápasů:

SK Solnice- FK Náchod  6-0         Branky: Štěpán 6x  

Střely: 11-2

 

SK Solnice –FK Pardubice  5-2      Branky: Štěpán 3x , Trnka , Gajda   

Střely: 11-2

 

SK Solnice- Sokol Třebeš  7-0        Branky: Štěpán 3x,Gajda2x, Plocek , Šťovíček  

Střely: 13-0

 

SK Solnice –FK Jaroměř  12-1        Branky: Gajda 4x , Trnka 3x , Šťovíček 3, Plocek 2x  

Střely: 19-1

 

SK Solnice – MFK Nové Město  5-0      Branky: Gajda 3x , Šťovíček , Štěpán  

Střely:12-1

 

Po odehrání turnaje kluci čekali na nástup na vyhlášení výsledků,  kde poprvé v kariéře zažili jaké to je nastupovat při znělce CHAMPIONS LEAGUE při zhasnuté hale pouze za doprovodu již zmiňované hymny, pro všechny to byl super zážitek když při rozsvícení světel bouřlivě tleskala celá hala. Kluci si zcela po právu navlékli zlaté medaile na krk a to jsme v mančaftu měli ještě nejlepšího střelce celého turnaje Šimona Štěpána, který za přispění celého mančaftu vstřelil 13 gólů za turnaj . Je potřeba ještě více v trénincích přidat a makat naplno, poučit se z chyb, které jsme na tomto turnaji dělali, aby se to příště již nestávalo. Jinak pochvala za perfektní chování a samostatné rozcvičky.

 

Děkuji rodičům za dopravu na turnaj a fandění .

 

Miloš Gajda – trenér     

 

Kompletní fotogalerie:gajdafotbal.rajce.idnes.cz/4.12.2016_Turnaj_Jaromer/