29.08.2017 Velké Meziříčí (předkolo Ondrášovka CUP 2018)

V úterý 29.08.2017 nás čekalo předkolo Ondrášovka Cupu, hrálo se na hřišti ve Velkém Meziříčí v novém rozestavení 5+1 rozměry hřiště 44x30 metrů hrací čas 20 minut.   

 

Sestava :Hlavsa Štěpán ,Trnka Tomáš , Oberreiter David , Gavula Lukáš , Plocek Václav , Štěpán Šimon , Cvejn Dominik , Kunc Petr , Zimmer Daniel, Gajda Michal

 

Zápasy :

SK Solnice – Choceň                           5-1  Branky: Gavula 2x, Kunc , Cvejn , Gajda

SK Solnice –Žďár nad Sázavou        5-1  Branky: Štěpán 2x, Trnka , Plocek, Gavula    

SK Solnice –Bedřichov                       9-0  Branky: Trnka 2x, Cvejn 2x , Gavula 2x, Plocek , Kunc , Hlavsa   

SK Solnice –Velké Meziříčí              12-1  Branky: Cvejn 4x , Trnka 2x , Plocek 2x, Kunc , Gavula, Štěpán , Gajda  

SK Solnice –Velká Bíteš                       9-1 Branky: Trnka 3x, Cvejn 2x, Gavula , Kunc , Štěpán , Gajda  

SK Solnice – Třebíč                               8-2 Branky: Trnka 2x, Cvejn 2x, Oberreiter, Kunc , Štěpán , Gajda

 

V krásném areálu místního fotbalové klubu nás čekalo 6 zápasů po 20 minutách v rozestavení 5+1, které kluci hráli poprvé, ale nebylo to to, co by je mělo nějak rozhodit, až na prvních 5 minut prvního zápasu kdy jsme na hřišti ještě spali tak kluci hráli dobrý fotbal kde bylo vidět jak větší hřiště jim problém nedělá, bylo vidět hodně kombinací i hra 1 na 1.    

Ale co je teď naše největší slabina je proměňování brankových příležitostí, je až s podivem, co my všechno nedáme, další náš velký nešvar je mluvení na hřišti kdy jsme schopni se sami mezi sebou srazit, mluvíme v kabině a před zápasem s tím problém nemáme J, ale vlezeme na hřiště a všichni mlčí, na tomto musíme hodně zapracovat abychom byli schopni naše výkony ještě posunout dále. Jinak kluci pochvala za bojovnost a postup do kvalifikace Ondrášovky, která nás čeká v úterý 26.09.2017 v Táboř. Rodičům děkuji za dopravu na turnaj a za podporu kluků.      

kompletní fotogalerie:

 

Miloš Gajda