17.06.2017 Opočno

V sobotu 17.06.2018 jsme se zúčastnili posledního turnaje této dlouhé  sezóny, jednalo se o memoriál Miroslava Kliky - jubilejní 20. ročník. Jednalo se o turnaj pro hráče ročníku 2008. Byly dvě skupiny po 5 mužstvech, první dva postupovali do semifinále, ostatní hráli o umístění, hrací doba byla 1x 15 minut. Na turnaj jsme odjížděli s našimi dvěma osmičkami a to Lukášem Bolehovským a Adamem Korábem, pro které to byl poslední turnaj v kategorii mladší přípravky.

 

Sestava:    Štěpán Hlavsa, Šimon Štěpán, Plocek Václav, Šťovíček Matěj , Koráb Adam, Cvejn Dominik, Trnka Tomáš , Bolehovský Lukáš , Gajda Michal

 

Zápasy ve skupině

SK Solnice – Dobruška                    1-2  

SK Solnice -  Malšova Lhota           4-1

SK Solnice -  Týniště nad Orlicí      4-0

SK Solnice - Vysoké Mýto               5-1

 

Semifinále

SK Solnice – FK Letohrad                5-4  

 

Finále

SK Solnice – Dobruška                     5-1

 

Na poslední turnaj jsme odjížděli si vše v klidu užít a hlavně se důstojně rozloučit s kamarády Lukysem a Korym, tímto bych jim chtěl poděkovat za výkony v zápasech a přístup v trénincích, který oba dva po celou dobu odváděli, kluci ať se daří příští rok ve starší přípravce a doufám, že za další rok se zase sejdeme v jednom mužstvu.  

Celý turnaj jsme hráli velmi dobře, až na první zápas, kde se nám vůbec nedařilo, zase jsme byli zbytečně zbrklí, po vysvětlení po prvním zápase to už byl dobrý výkon v každém zápase a i za nepříznivého stavu kdy jsme prohrávali, někdy i o dva góly, kluci ukázali, že za žádného stavu není nic rozhodnutého a nemusí se bát soupeřů, kteří jsou i o dvě hlavy větší. Nejlepším brankářem celého turnaje byl vyhlášen náš gólman Štěpán Hlavsa - Sejto jen tak dál !!!!

 

Kluci si po finálovém zápase navlékli na krk zlaté medaile a dostali krásný pohár do klubové sbírky.

 

Tímto bych chtěl na závěr poděkovat Všem klukům i těm, kteří tentokrát zůstali doma, rodičům, kolegům a všem co nám v této sezóně pomáhali. Kluci, tato sezóna byla naprosto fantastická a velmi podařená, je potřeba neusnout na vavřínech a do příští sezóny se připravit ještě lépe, příští sezónu nás čeká mnoho nových věcí, které se budeme postupně učit, hodně zápasů a hodně novinek – nechte se překvapit. Takže si všichni užijte prázdniny a dovolenou, naberte hodně sil ať to můžeme zase rozjet naplno. A borci nezapomeňte, že s míčem se dá trénovat všude.

 

Miloš Gajda – trenér