12.03.2017 Heřmanův Městec

Sestava: Hlavsa, Gajda, Plocek, Štěpán Š., Šťovíček, Trnka, Zimmer

 

V neděli 12.3. jsme vyrazili na poslední halový turnaj sezóny do Heřmanova Městce, hrálo se ve 2 skupinách po 4 mužstvech, v naší skupině byly týmy TJ Lanškroun, FK Náchod a FK Choceň.

V prvním utkání jsme nastoupili proti klukům z Lanškrouna, herním projevem jsme přehrávali soupeře, ale chvilku nám trvalo než jsme se rozkoukali a gólově se prosadili, po vstřelení prvních branek jsme se uklidnili a hráli svoji hru, zápas jsme dovedli k jednoznačnému vítězství 5:0. Ve druhém zápase jsme se utkali s již tradičním soupeřem, FK Náchod, kluci zúročili dřinu ze silových tréninků, ke konci sice soupeř po naší individuální chybě snížil stav zápasu, ale to kluky nerozhodilo a zápas dotáhli do vítězného konce. V posledním zápase ve skupině jsme hráli proti borcům z Chocně, ten jsem bez problémů svojí hrou ovládli a konečný stav 2:0 nás poslal do boj o finále z prvního místa ve skupině. Do semifinále jsme nastoupili proti týmu ze Svitav, kombinační hrou a důrazem jsme dotáhli zápas do vítězného konce 4:1. Ve finále se zopakoval souboj ze skupiny s FK Choceň, kluci byli rozpumpovaní a rozhodnutí nenechat nic náhodě a tak po 14 minutách hry jsem se radovali z jednoznačného vítězství 8:0 a tím i prvního místa na turnaji.

 

Na konci turnaje došlo k rozstřelu o nejlepšího střelce, kdy ve třetí sérii o svém zaslouženém úspěchu rozhodnul náš Matylda. Nejlepším hráčem týmu byl vyhlášený Daniel Zimmer.

 

Stále nás trápí množství neproměněných šancí a občasné zbavování se míče „z první“, ale na druhou stranu je vidět, jak velký skok jsme za tuto halovou sezónu udělali a za to borci, klobouk dolů!

Klukům musím poděkovat za přístup a chování na turnaji a rodičům za fandění a dopravu.

 

SK Solnice x TJ Lanškroun             5:0   branky: Šťovíček 2, Trnka 2, Plocek

SK Solnice x FK Náchod                 2:1   branky: Šťovíček, Gajda

FK Choceň x SK Solnice                 0:2   branky: Šťovíček 2

 

Svitavy x Solnice                              1:4   branky: Gajda, Štěpán 2, Šťovíček

 

Solnice x Choceň                             8:0   branky: Gajda 3, Trnka 3, Plocek, Štěpán

 

 

V. Plocek

vedoucí mužstva