10.12.2017 Červený Kostelec

V neděli 10.12.2017 jsme zajížděli  k poslednímu halovému turnaji v tomto roce do Červeného Kostelce. Hrálo se ve dvou skupinách po 5 mužstvech a následně se hrálo o umístění. Hrálo se 1x12 minut na házenkářské branky o rozměrech 3x2 metry.

 

Sestava: Hlavsa Štěpán, Plocek Václav, Trnka Tomáš, Štěpán Šimon, Gavula Lukáš, Šťovíček Matěj, Zimmer Daniel, Kunc Petr, Gajda Michal

 

Skupina

 

SK Solnice – Červený Kostelec B       10-0   Branky: Plocek 4x, Gavula 2x, Trnka , Kunc , Šťovíček , Štěpán

SK Solnice – Slovan Broumov A           6-0   Branky : Plocek 2x, Gajda 2x, Kunc, Štěpán  

SK Solnice – Sparta Úpice                       5-1  Branky : Šťovíček 2x, Plocek , Gavula , Gajda     

SK Solnice – FK Náchod                           1-0  Branka : Gavula

 

Semifinále

SK Solnice – Baník Rtyně                        4-0  Branky: Plocek 2x, Gavula , Šťovíček

 

Finále

SK Solnice – Červený Kostelec A        4-0  Branky : Gavula 2x, Plocek , Kunc

 

Od prvního zápasu jsme udávali tempo hry a jasně jsme dominovali ve všech herních činnostech na palubovce, vlastně ne, nešlo nám házení autů, je až s podivem a já naprosto nechápu proč v této kategorii rozhodčí řeší správně vhozený aut, proč se auty vůbec hází, celkově čeští hráči zaostávají ve všech směrech v porovnání se fotbalovými velmocemi ve hře jako takové, ale hlavně, že budou fotbalisti v této kategorii dobře házet auty, no to je spíš ale na zamyšlení směrem k pořadatelům. Jinak v samotné hře jsme byli lepší, ale bylo až s podivem, kolik jsme měli zbytečných ztrát míčů po našich prvních dotycích nebo špatných nabrání míčů do pohybu, to se nám dnes opravdu moc nedařilo. Tradiční zápas s FK Náchod byl naprostou ozdobou celého nedělního dne kdy fanouškovské tábory z obou týmů vytvořili borcům z obou týmů naprosto skvělou atmosféru kde to všechny kluky na palubovce vybičovalo k super výkonu.  

Pro kluky velká pochvala za vystoupení a celkové chování na tomto celodenním dlouhém turnaji. Nejlepším střelcem turnaje byl hráč našeho týmu SK Solnice Václav Plocek, který vstřelil celkově 10 gólů do branky soupeřů.

 

Děkuji rodičům za dopravu na turnaj a krásné a hlasité povzbuzování.

 

Fotogalerie: gajdafotbal.rajce.idnes.cz/10.12.2017_Turnaj_Cerveny_Kostelec/

           

Miloš Gajda – trenér