25.02.2016 Libchavy

Dne 25.02.2017 jsem zajížděli na další halový turnaj tentokrát do Libchav . Kde na nás čekaly 4 zápasy po 16 minutách systém každý s každým .

 

Sestava: Jenček Adam , Pišl Jakub , Kunc Petr , Zimmer Daniel ,Trnka Tomáš, Šťovíček Matěj , Kodytek Jan     

 

Na tento turnaj jsem pozměnili sestavu aby měli kluci větší zápasové vytížení . Kluci od prvního zápasu hráli velmi dobře, byli jsme silní na míči, k vidění byly vidět velmi pěkné  kličky, důrazné souboje, ve kterých jsme měli navrch, dobrá práce rukou brankáře, ale  bylo vidět  i to, že jsme nebyli schopni roztáhnout hru, udělat si větší hřiště, řešit zakončení s větším klidem a to nás stálo v tomto turnaji více sil než bylo potřeba, strašně jsme se na gól nadřeli, soupeře jsme mačkali, ale naši velkou převahu a držení míče jsme nebyli schopni zúročit vstřelenou brankou, hráli jsme ve zbytečně velkém chumlu a tím jsme si i navzájem brali míč, na tom musíme zapracovat, jinak všichni kluci zaslouží velkou pochvalu za svůj přístup k turnaji, mrzí mě, že ty co jsou nominování na turnaj se omluví ráno, když už mají být v hale, je potřeba si uvědomit, že fotbal je kolektivní hra !  

 

Výsledky :

SK Solnice - FK Letohrad  0-0

SK Solnice – TJ Jablonné nad Orlicí    1-1   Branka: Šťovíček

SK Solnice – TJ Svitavy  2-1  Branky : Šťovíček 2x                                 

SK Solnice – TJ Libchavy  1-0 Branka. Šťovíček 

 

Celkově jsme na turnaji obsadili druhé místo když jako jediní jsme nepoznali hořkost porážky. A to jsme v mužstvu měli nejlepší střelce turnaje Matěje Šťovíčka, který své vítězství vybojoval v penaltovém rozstřelu. Nejlepším hráčem týmu byl Tomáš Trnka.

 

Rodičům děkuji za fandění a dopravu na turnaj .

 

Kompletní fotogalerie: gajdafotbal.rajce.idnes.cz/25.2.2017_Libchavy/

   

Miloš Gajda – trenér