01.04.2017 Lázně Bohdaneč

V neděli 02.04.2017 jsme odehráli po dlouhé zimní halové sezóně první venkovní turnaj v Lázních Bohdaneč za účasti 7 týmů, hrálo se systémem každý s každým 1x14 minut na umělé trávě. Po venkovních trénincích na přírodní trávě jsme hráli na umělé a bylo na klucích se s tím vypořádat, s celkovým přesunem na venkovní hřiště. První dva zápasy jsme maličko bojovali sami se sebou, kdy jsme byli špatně rozestavění na hřišti, moc nám nešla kombinace, ale na druhou stranu jsme byli lepší v osobních soubojích jeden na jednoho. Od třetího zápasu se kluci dostali do tempa, sžili se s umělým povrchem a už to bylo to, co by jsme od kluků chtěli aby hráli a ukazovali, na hřišti byli jsme dříve na balónu, žádný souboj pro nás nebyl prohraný, byli jsme lepší na míči a uměli jsme i hru zrychlit a rychle se dostat dobrou přihrávkou na druhou stranu hřiště kde bylo místo a kde jsme mohli dobře a rychle znovu kombinovat. Samozřejmě tam byly i věci, na kterých musíme i nadále pracovat a chyby, které se budeme společně na dalších trénincích snažit odstranit.     

 

Sestava: Hlavsa Štěpán , Plocek Václav , Kunc Petr , Šťovíček Matěj , Štěpán Šimon, Oberreiter David, Trnka Tomáš, Gajda Michal

   

SK Solnice – Náchod                       5-3      Branky: Štěpán , Trnka , Šťovíček , Gajda , Plocek  

SK Solnice- SK Lázně Bohdaneč   8-0      Branky : Trnka 3x, Šťovíček 2x, Gajda 2x, Plocek

SK Solnice – SK Pardubičky          5-0       Branky : Plocek 2x, Štěpán 2x , Šťovíček

SK Solnice – FK Pardubice            9-1        Branky : Štěpán 3x,Štovíček 2x, Trnka 2x Kunc , Plocek

SK Solnice – MFK Chrudim           5-2        Branky : Štěpán 2x,Plocek, Kunc, Gajda  

SK Solnice – SK Rozhovice            7-0        Branky:  Gajda3x, Štěpán 2x, Trnka 2x Šťovíček  

 

Po odehrání celého turnaje následovalo vyhlášení. Kluci si po zásluze odvezli zlaté medaile a krásný velký pohár do sbírky. Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen borec v solnických barvách Venda Plocek. Rodičům děkuji za dopravu a skvělé povzbuzování a kluky chválím za předvedené výkony na hřišti i mimo něj.

Kompletní fotogalerie: gajdafotbal.rajce.idnes.cz/2.4.2017_Turnaj_Lazne_Bohdanec/

    

Miloš Gajda - trenér