18.02.2017 Heřmanův Městec

Dne 18.02.2017 jsme vyrazili k dalším halovému turnaji tentokrát do krásné haly do Heřmanova Městce, kde na nás čekalo šest zápasů. Hrálo se systémem každý s každým 1x13 minut. Na tento turnaj jsme neodjížděli kompletní a ani ne úplně všichni zdraví a to se podepsalo na celkovém projevu naší hry. Do prvního zápasu jsme vstupovali s obavou jak vlastně kluci budou hrát, jelikož chřipky a teploty nás v týdnu velmi potrápily a první zápas s Pardubicemi jsme sice vyhráli, ale to jenom díky tomu, že kluci si dali vlastní gól. Od dalšího zápasu jsme přeskupili řady a byli jsme silnější na míči, stále jsme se tlačili před soupeřovu branku, ale chyběl nám větší klid v koncovce, šance jsme měli, ale bohužel góly jsou kořením fotbalu a my to koření nějak neměli s sebou, ale na druhou stranu kluci makali a bojovali  ...

K vidění bylo vidět hodně pěkných akcí a nakonec jsme prolomili i střeleckou smůlu, na tomto turnaji se ukázalo, jak i když se nedaří a nejde to vše tak jak bychom si představovali, tak že kluci nevypustí žádný souboj a morálně jsou schopni tyto zápasy uhrát.

 

Výsledky:

SK Solnice –FK Pardubice     1-0             Branka: Kunc

SK Solnice –SK Nemošice      3-0            Branky:  Kunc 2, Plocek

SK Solnice –TJ Sokol Libchavy 2-1         Branky: Plocek , Gajda

SK Solnice –TJ Svitavy                2-1        Branky: Plocek, Gajda

SK Solnice -MFK Chrudim 4-0                Branky: Plocek 3x , Gajda

SK Solnice –FC Žďár nad Sázavou 2-0   Branky: Plocek ,Kunc  

 

Celkově jsme po sečtení výsledků turnaj vyhráli a to jsme v mužstvu měli ještě nejlepšího střelce celého turnaje Vendu Plocka. Nejlepším hráčem mužstva byl Petr Kunc .

 

Rodičům děkuji za diváckou podporu a dopravu na turnaj.

 

Kompletní fotogalerie: gajdafotbal.rajce.idnes.cz/18.2.2017_Hermanuv_Mestec/

 

Miloš Gajda - trenér