05.11.2017 Jaroměř

V neděli 05.11.2017 jsme se zúčastnili prvního halového turnaje v Jaroměři. Hrálo se systémem každý s každým 1x15 minut.

 

Sestava: Hlavsa Štěpán , Plocek Václav , Trnka Tomáš ,Štěpán Šimon ,Gavula Lukáš, Šťovíček Matěj , Strnad Sebastian, Kunc Petr, Gajda Michal

 

SK Solnice –FK Pardubice               7-1 Branky: Šťovíček 5x, Strnad , Trnka  

SK Solnice –MFK Nové Město      9-0 Branky : Šťovíček 2x Plocek 2x, Gajda 2x, Kunc , Trnka , Štěpán      

SK Solnice – Libchavy B                    8-1 Branky: Plocek 3x, Trnka 2x,Strnad, Štěpán, Gajda

SK Solnice –FK Jaroměř                   6-0 Branky :Plocek 2x ,Šťovíček, Kunc, Trnka , Gajda    

SK Solnice – Libchavy A                    3-0 Branky: Štěpán , Šťovíček , Gajda

 

Jelikož jsme do turnaje nastoupili pouze po prvním tréninku v hale kde víme že jsou jiná specifika než na trávě, byli jsme zvědaví, jak si kluci s tím to poradí .

Od prvního zápasu bylo vidět, že klukům je jedno na jakém povrchu hrají, i když někdy nám míč zbytečně utekl do zámezí, tak od prvního zápasu bylo na klucích vidět velké odhodlání dobře vstoupit do halové sezóny, kluci hráli dobrý fotbal plný pohybu a osobních soubojů, byli k vidění dobré kombinace, ale někdy i zbytečné zhušťování prostoru a jelikož se auty pouze házely, tak jsme měli někdy problém co s míčem mají hráči na lajně udělat, ale jinak je potřeba kluky pochválit. Ke všem zápasům přistoupili zodpovědně a  po zásluze obsadili první místo. Nejlepším střelcem turnaje byl hráč v našem dresu Matěj Šťovíček .

 

Rodičům děkuji za dopravu na turnaj.

fotogalerie: gajdafotbal.rajce.idnes.cz/30.10.2017_Turnaj_Jaromer/   

Miloš Gajda - trenér