26.08.2017 Solnice AUTOSAS CUP 2017

V sobotu 26.08.2017 jsme pořádali domácí turnaj 3 ročník AUTO SAS CUP  kde jsme postavili dvě mužstva v následujícím složení

 

Sestava  – bílá: Trnka Tomáš , Gavula Lukáš , Plocek Václav , Štěpán Šimon , Cvejn Dominik ,Zaňka David , Gajda Michal ,

 

Sestava – zelená : Hlavsa Štěpán , Uhlíř Vojtěch , Oberreiter David, Kunc Petr , Zimmer Daniel , Kodytek Jan , Brož Sebastian

 

Výsledky Solnice – zelená

Skupina :

 

SK Solnice- FK Náchod         4-0                   Branky: Zimmer , Kunc, Uhlíř , Kodytek  

SK Solnice –Libchavy            1-3                   Branky: Kunc  

SK Solnice – Havlíčkův Brod  0-7

SK Solnice – FC Hradec Králové    3-3        Branky: Kunc 3x

SK Solnice – Dobruška           1:1                  Branky. Uhlíř

 

Čtvrtfinále

SK Solnice zelená – SK Solnice bílá    1-6   Branky: Uhlíř

 

O umístění

SK Solnice –Havlíčkův Brod       1-2             Branky: Kunc

SK Solnice – SK Holice                 9-1             Branky : Uhlíř 5x ,Kunc 2x, Kodytek , Brož    

 

Na turnaji jsem obsadili  7 místo kluci gratulace.

 

Celý turnaj jsme se prezentovali dobrou hrou až na výsledkový propadák v prvním zápase z Havlíčkovým Brodem kde jsme soupeři góly samy darovali, kluci ukazovali, že fotbal hrát umí jak kombinačně, tak i v soubojích 1 na 1 a jsou schopni se utkat s každým soupeřem, škoda našich neproměněných šancí a že jich v každém zápase bylo..., to je věc, která nás hodně sráží a musíme na tomto hodně zapracovat, šancí kdy jdeme sami na bránu bylo dost, ale gólů bohužel málo, jinak kluci zaslouží velkou pochvalu za bojovnost a nasazení a také chování po celou sobotu, kdy v horkém počasí ukázali svoje schopnosti. Je potřeba nadále pracovat v tréninku a neusnout na vavřínech a dál se zlepšovat , jak v ofenzivní tak defenzivní činnosti i herní činnosti jednotlivce.

      

Miloš Gajda

 

Solnice - bílá

Vstup do turnaje se nám povedl, kluci na soupeře z Nového Města nastoupili ihned od začátku naplno  a kombinační hrou drželi opratě utkání pevně ve svých rukou, po povedených akcích a střelách jsme se na konci utkání radovali ze zaslouženého vítězství 10:0.

 

Solnice x Nové Město nad Metují  

10 x 0

(Trnka 4x, Štěpán, Gajda, Plocek, Cvejn 3x)

 

Do druhého utkání jsme nastoupili proti mladším borcům z Chocně, nedá mi nevyzvednout výkon soupeřova gólmana, který chvílemi na brankové čáře čaroval… Nicméně se nám i v druhém zápase dařila rozehrávka a kombinace přes našeho gólmana, do hry se nám podařily vnést i natrénované prvky a na konci zápasu jsme se radovali z vítězství.

 

Solnice x Choceň

8 x 0

(Gavula 3x, Štěpán 3x, Cvejn, Trnka)

 

Ve třetím utkání náš čekal tradičně silný soupeř z Trutnova, bylo vidět mnoho silových a rychlostních soubojů, které se nám ne vždy dařily ustát a naše borce stály nemalé síly, bohužel jsme dostali laciné góly, které celý zápas zdramatizovaly, opět nás potrápila koncovka, na které budeme muset na trénincích zapracovat… Přístup některých borců po prohraných soubojích nebyl takový, jaký bych očekával, stává se nám to opakovaně a zbytek týmu tento přístup stojí nemalé úsilí… Nicméně se nám tato „fotbalová válka“ podařila vybojovat a i přes zmiňované chyby jsme na konci zápasu tahali za kratší konec provazu.

 

Solnice x Trutnov

4 x 3

(Štěpán 3x, Trnka)

 

Ve čtvrtém zápasu se nám podařilo odstranit chyby z předchozího utkání a vydařenou kombinační hrou, kličkami a aktivním přístupem jsme přesvědčivě přestříleli soupeře.

 

Solnice x Holice

10 x 0

(Plocek 3x, Gavula 2x, Cvejn 2x, Štěpán 3x)

 

V posledním zápasu ve skupině jsme se střetli s týmem Rychnova n. Kn., výkonem jsme navázali na předchozí vydařené utkání a bylo vidět, že kluci si hru užívají, ale přesto k utkání přistupují zodpovědně.

 

Solnice x Rychnov n. Kn.

8 x 0

(Plocek 2x, Gajda 2x, Trnka 3x, Gavula)

 

Po obědovém nášupu jsme si ve stínu orazili a netrpělivě očekávali, na kterého soupeře narazíme ve čtvrtfinále. Co čert nechtěl, byli to kamarádi ze zeleného týmu…

 

Solnice bílá x Solnice zelená

6 x 1

(Plocek 4x, Štěpán 2x)

 

V semifinálovém utkání jsme opět narazili na soupeře z Chocně, na klucích se už začala projevovat celková únava, ale i přes opakovaně dobrý výkon soupeřova gólmana a našeho střeleckého trápení jsme zápas měli pod svojí taktovkou a dotáhli jsme ho do postupového konce.

 

Solnice x Choceň

4 x 1

(Cvejn, Gavula, Štěpán, Gajda)

 

Do finále jsme nastoupili plni odhodlání turnaj dotáhnout do vítězného konce, diváci vytvořili atmosféru hodnou finálového zápasu, soupeř z Trutnova nastoupil v plné síle a všichni byli v očekávání, jak tato fotbalová bitva dopadne. Dvakrát jsme se dostali do vedení, ale soupeř svojí důraznou hrou dokázal opakovaně výsledek dotáhnout. Byla to bitva se vším všudy, plná důrazných soubojů, neproměněných šancí (na obou stranách), ale i fotbalově pěkných kombinačních akcí. Nakonec se nám podařila vstřelit vítězná branka a kluci se mohli radovat z celkového vítězství na

turnaji.

 

Solnice x Trutnov

3 x 2

(?, Plocek, Štěpán)

 

Kluky musím za celý turnaj pochválit, i přes menší výkyvy svými výkony a přístupem více než důstojně reprezentovali svůj klub SK Solnice!!! 

 

vedoucí týmu

 

V. Plocek

 

kompletní fotogalerie: gajdafotbal.rajce.idnes.cz/26.8.2017_AUTO_SAS_CUP/