21.11.2015 Třebeš ročník 2009

Zlatá sobota

 

V sobotu 21.11.2015 jsme odstartovali letošní halovou sezónu. První turnaj jsme měli naplánovaný právě na tento den a zajížděli jsme do Třebše, kde místní fotbalový klub pořádal turnaj pro ročník 2009. Po příjezdu na nás čekala moderní sportovní hala s perfektním zázemím a s hrací plochou 45x22 metrů a sedm soupeřů zvučných jmen i se zahraniční účastí. Hrálo se každý s každým 1x14 minut, na kluky čekalo 98 minut tvrdého boje .

 

FC Hradec Králové

FK Pardubice

Sokol Třebeš      

Swidnica A – Polsko

Swidnica B – Polsko

FC Rychnov

Sokol Újezd

 

Sestava : Kunc Petr,  Plocek Václav , Šťovíček Matěj , Štěpán Šimon , Koráb Adam, Pišl Jakub ,  Hlavsa Štěpán , Jenček Adam ,  Gajda Michal

 

Solnice – FK Pardubice   3-0  Gajda Michal 3x  

V první zápase na nás čekal první soupeř zvučného jména FK Pardubice,  měli jsme  obavu z prvního zápasu a vstupu do turnaje, jelikož to pro nás bylo v takovéto velké hale první utkání, tak jsme kluky před zápasem značně rozpohybovali a čekali jak to přenesou na hřiště. Naše obavy se naštěstí nepotvrdili a od úvodního hvizdu jsme měli utkání po kontrolou a vstup do turnaje se nám vydařil, když po dobrém výkonu celého družstva vstřelil tři góly Michal Gajda.

 

Solnice –Swidnica B       6-0  Štěpán Šimon 4x Gajda Michal 1x Šťovíček Matěj 1x  

Ve druhém zápase si kluci prožili první mezinárodní zápas, čekal nás soupeř z Polska Swidnica B,  od začátku tohoto utkání kluci pokračovali ve výkonu, kterým skončili první zápas a po 14 minutách se skoré zastavilo na výsledku 6-0 když o branky se podělili 3 střelci.  

      

Solnice – Rychnov          9-0   Plocek Václav 3x Štěpán Šimon 3x Gajda Michal 1x Adam Koráb 2x

Ve třetím zápase nás čekalo derby s Rychnovem a kluci neponechali nic náhodě a od první minuty drželi míč na svých nohách a bylo vidět že v tomto utkání praktikovali naplno věci, které dělají na tréninku a fotbalem se opravdu bavili. Svoji první branku na halových turnajích vsítil Adam Koráb po krásné a přesné přihrávce Péti Kunce. Musím ještě vyzdvihnout pravou nohu Vendy Plocka, který jako ortodoxní levák se v tomto zápase rozhodl, že bude kopat pouze pravdou nohou aby dokázal že ji nemá pouze na opírání a dal krásné dva góly pravačkou.

 

Solnice – Třebeš             7-0     Štovíček Matěj 3x , Kunc Petr 2x Plocek Václav 1x Štěpán Šimon 1x           

Ve čtvrtém utkání nás čekal domácí celek Třebše, měl doposud plný počet bodů a diváckou podporu v hledišti. Čekali jsme jak se kluci s tímto vypořádají a poradí si. A poradili si naprosto po svém, od prvního hvizdu se do soupeře opřeli a nechtěli se nechat ničím zaskočit a plnili naprosto do puntíku, co jsme jim před zápasem řekli. V tomto utkání se nám probudil náš nejmenší člověk našeho týmu, Péťa Kunc a dal dvě branky. Po závěrečném hvizdu bylo na tabuli skóre 7-0.

 

Solnice – Sokol Újezd  8-0      Štovíček  Matěj  3x Plocek Václav 2x Štěpán Šimon 1x Kunc Petr 1x Gajda Michal 1x   

Pátý zápas nás čekal po cca 90 minutové přestávce, maličko jsme se báli aby kluci nevypadli z tempa, ale naše obavy velmi rychle vzaly za své díky Matěji Štovíčkovi, který byl snad na hřišti dvakrát, po dobrém obědě, který měl (což byli dva banány) tak měl v sobě tolik energie, že v tomto zápase dal krásný hattrick. A přidali se i další kluci a bylo z toho další vítezství a důležité body do tabulky.

 

Solnice – Swidnica A  7-1   Štěpán Šimon 4x Gajda Michal 2x Plocek Václav 1x

Šestý souboj nás čekal druhý a mnohem houževnatější tým z Polska Swidnica A, byl to zápas o vítězství v turnaji. Kluci se ale prostě rozhodli, že tento turnaj si prostě dohrají ve velkém stylu a nechtěli vůbec připustit, že by to snad mohlo být jinak a na hřišti  bojovali, makali a odměnou jim byl naprosto zasloužený výsledek po tomto zápase v poměru 7-1. Až v předposledním zápase jsme dostali gól. Naši dva brankáři Štěpán Hlavsa a Adam Jenček chytali naprosto s přehledem, vzájemně se střídali a když jeden nechytal, tak druhý šel hrát normálně do pole, je vidět, že kluci s tím nemají naprosto žádný problém a je jim naprosto jedno jestli hrají nohama nebo rukama, kluci velká pochvala za Váš přístup.      

 

Solnice – FC Hradec Králové   5-0 Štěpán Šimon 2x , Plocek Václav 1x Koráb Adam 1x Gajda Michal 1x

Do posledního zápasu jsme kluky drželi stále v napětí, že ještě není nic rozhodnuté, ale myslím že jim to bylo naprosto jedno, protože prostě tato sobota byla opravdu jejich, nevím z čeho a kde se v nich ta energie zase vzala, ale zase naprosto odmakaný zápas se vším všudy. V poslední zápase si Šimon Štěpán zajistil korunu pro nejlepší střelce turnaje když vsítil, po skvělém výkonu celého družstva, již svůj 14 a 15 gól na tomto turnaji a vezli jsme domů další trofej.

 

Čekali jsme na sečtení výsledků a kluci věděli, že to první místo už jim nikdo nevezme! Skončili jsme na první místě při skóre 45:1  a to jsme v družstvu měli ještě nejlepšího střelce turnaje Šimona Štěpána, takže v sobotu jsme si domů do Solnice vezli první místo a nejlepšího střelce turnaje.

 

Děkujeme všem klukům za obětavost, bojovnost a nasazení s kterým na tento turnaj přijeli a naprosto zaslouženě vyhráli, i za  celkové chování na turnaji ještě jednou velká pochvala .

 

Rodičům děkuji za dopravu a fandění při zápasech.   

 

Gajda Miloš – trenér

 

 

kompletní fotogalerie: gajdafotbal.rajce.idnes.cz/21.11.2015_Turnaj_TREBES_HK/

 

Propozice turnaje mladší přípravka r. 2009 a mladší

Datum konání: 21.11.2015

Místo konání: Sportovní hala Třebeš

Doba konání: 8:00 – 15:30

Počet hráčů: 4+1

Hrací doba: 1x14 minut

Občerstvení: v bufetu v areálu haly – přísný zákaz nošení jídla a pití do haly!!!

Přihlášené týmy:

Třebeš A, FC HK, Solnice, Swidnica A, Swidnica B, Fk Pardubice, FK Rychnov nad Kněžnou, Sokol Újezd

Rozpis turnaje – 21.11.2015

8:00   Třebeš A – Sokol Újezd

8:15   FC HK - Rychnov

8:30   Solnice – FK Pardubice

8:45   Swidnica A – Swidnica B

9:00   Třebeš A – Rychnov

9:15   FC HK – Sokol Újezd

9:30   Solnice – Swidnica B

9:45   Swidnica A – FK Pardubice

10:00 Třebeš A – FC HK

10:15 Solnice - Rychnov

10:30 Swidnica A – Sokol Újezd

10:45 Swidnica B – FK Pardubice

11:00 Třebeš A - Solnice

11:15 FC HK – Swidnica A

11:30 Swidnica B - Rychnov

11:45 FK Pardubice – Sokol Újezd

12:00 Třebeš A – Swidnica A

12:15 FC HK – Swidnica B

12:30 Solnice – Sokol Újezd

12:45 FK Pardubice – Rychnov

13:00 Třebeš A – Swidnica B

13:15 Solnice – Swidnica A

13:30 FC HK – FK Pardubice

13:45 Rychnov – Sokol Újezd

14:00 FC HK – Solnice

14:15 Swidnica B – Sokol Újezd

14:30 Třebeš A – FK Pardubice

14:45 Swidnica A – Rychnov

15:15 – Slavnostní vyhlášení turnaje

 

nominace bude upřesněna na tréninku