Hradec Králové 24.10.2015

Přátelské utkání

V sobotu 24.10.2015 jsme vyrazili k přátelskému utkání do Hradce Králové do tréninkového centra mládeže na Háječek, kde naším soupeřem byl FC Hradec Králové ročník 2009 .

Dle domluvy s trenéry jsme hráli 5x10 minut , kde výsledek nebyl až tak důležitý, ale chtěli jsme změřit síly se stejně věkově starými kluky abychom věděli kde zaostáváme a co musíme zlepšit.

Bohužel jsme se nemohli zúčastnit v úplném složení  jelikož Venda Plocek ulehl v týdnu do postele s vysokými teplotami, ale i tak se alespoň přijel podívat a kluky morálně podpořil.

Musím říct že kluci v tomto utkání byli lepší než soupeř a mile překvapili kdy už některé věci z tréninku začali automaticky plnit, bylo vidět spousty krásných akcí a kombinací kdy jsme se snažili o přihrávky a kombinaci , ale ani klička a pokus prosadit se individuálně 1 na 1 nechyběl, ale samozřejmě byli i věci na kterých musíme dál v tréninku tvrdě pracovat a postupně tyto chyby odstraňovat . Nechci vyzdvihovat jednotlivce jelikož se jedná o kolektivní sport a jelikož naše heslo je JEDEN ZA VŠECHNY A VŠICHNI ZA JEDNOHO proto chválím celé mužstvo.

Sestava : Brankář Hlavsa Štepán, Koráb Adam, Pišl Jakub , Jenček Adam , Kunc Petr, Šťovíček Matěj, Štěpán Šimon, Gajda Michal

Klukům děkuji za předvedený výkon a rodičům za dopravu.

Gajda Miloš

 

kompletní fotogalerie: gajdafotbal.rajce.idnes.cz/24.10._Hradec_Kralove/