19.12.2015 Voděrady ročník 2008

Na tento turnaj jsme jeli s dvěma družstvy všechny ročník 2009 a pro některé kluky a rodiče to byl vůbec první turnaj v jejich začínající fotbalové kariéře , ale všichni k tomu přistoupili dobře a myslím že všichni si turnaj užili a po zásluze byli od pořadatele turnaje odměněni medailemi .

 

Družstvo bílé – hrálo proti ročníku 2008     

 

Sestava : Jenček Adam , Plocek Václav , Šťovíček Matěj , Štěpán Šimon ,Petera Jakub ,Gajda Michal

 

Solnice 2009  – Třebechovice 2008  2-0  Branky Štěpán Šimon, Gajda Michal

V prvním zahajovacím zápase nás čekal soupeř z Třebechovic , který byl fyzicky a silově velmi dobře vybaven a kluky čekal těžký úkol v hale menších rozměrů . Kluci od první minuty zjistili že  tento turnaj bude více osobních soubojů které budou bolet a bude vše rychlejší a důraznější a dokázali se  s tím dobře vypořádat a turnaje vstoupili dobře vyhráli 2-0 .

 

Solnice 2009-Dobruška 2008 Branky Štěpán Šimon 3x

V druhém zápase náš čekal soupeř s kterým se kluci začínaly před rokem učit hrát fotbal od první minuty si soupeři nic nedarovali zadarmo a oba mančafty předváděli super fotbal který byl ozdobou tohoto vánočního turnaje hra se přelévala z jedné strany na druhou a byl vidět krásný fotbal na obou stranách , v tomto zápase jsem vždy dotahovali výsledek a kluky chválím že  i když prohrávali nic nezabalily a hráli pořad stejně a hráli svoji hru. Nakonec jsme prohráli 3-4 ale naprosto perfektně odmakaný zápas kdy jsme soupeře přinutili že vůbec nestřídal a nechal na hřišti pouze svoje nejlepší hráče . I když jsme prohráli tak i tato porážka nás posouvá a kluci sami vědí co musí zlepšit i když hráli proti klukům o rok starším, ukázalo nám to co musíme na tréninku zase zlepšit.         

 

Solnice 2009 – Nové Město nad Metují 2008   3-0 Branky Gajda Michal 2x , Štěpán Šimon    

V posledním zápase jsme nastoupili proti klukům kteří byli o hlavu vyšší než my ale kluci se nebáli ničeho a použili svoji důraznou a bojovnou hru do těla a naprosto zaslouženě poslední zápas na turnaji vyhráli v poměru 3-0. Kluci pochvala za turnaj kde jste hráli proti klukům o rok starším je vidět že pouze tvrdým a poctivým tréninkem vede naše cesta a je vidět že když děláte to co máte tak se nebojíte a jste schopni hrát i s o rok staršíma fotbalistama.

 

V tomto ročníku 2008 měl Šimon Štěpán stejně gólů jako soupeř z Dobrušky a následoval penaltový rozstřel o nejlepšího střelce turnaje který bohužel Šimon nezvládl a prohrál o jednu neproměněnou penaltu ale nevadí hlavu vzhůru příště to vyjde.

 

Obsadili jsme krásné druhé místo ve starší kategorii.  

 

Družstvo zelené Hlavsa Štěpán ,Kunc Petr , Pišl Jakub , Zimmer Daniel, Matuška David , Kodytek Jan , Zaňka  David

 

Solnice 2009- Třebechovice 2009 Branka Kunc Petr        

V prvním zápase našim benjamínků jsme narazali na soupeře z Třebechovic, kluci kteří hráli úplně poprvé před diváckou kulisou se ničeho nebáli a chtěli všichni hrát fotbal , ale bohužel někdy až moc a tím pádem jsme měli kluci byli vždy u míče a nebo nikde ale i tak kluci bojovali a výsledek 1-1 byl naprosto zasloužený.

 

Solnice 2009- Dobruška 2009

Druhý zápas s domácí Dobruškou byl zase naprosto vyrovnaný ale bohužel kluci zatím neumí nebo nechtějí dodržovat rozestavění na hřišti a myslí si že když budou všichni u míče tak že to je lepší, ale bohužel jak víme tak to není na tomto musíme v tréninku hodně zapracovat a zlepšovat i individuální věci jako je klička 1-1 uvolnění bez míče nedělat chumel atd. tady nás čeká ještě hodně práce takže prosím o trpělivost ale nebojte s klukama to určitě zvládneme . V tomto zápase jsme prohráli 1-0.

 

Solnice 2009 – Nové Město nad Metují 0-4

V posledním zápase nás čekal nejvíce fotbalově vyspělý tým z Nového Města a od první minuty to bylo na hřišti vidět soupeř byl schopen se prosadit 1-1 byl schopen si udělat kličku nedělat chumli a to byl ten největší rozdíl v tomto zápase kde jsme bohužel tahali za kratší konec a prohráli jsme  4-0 ale i tak musím vyzvednout výkon brankáře Štěpána Hlavsy který na turnaji předváděl perfektní brankářské zákroky za které by se nemuseli stydět ani brankáři o dva roky starší a po právu byl zvolen nejlepším gólmanem na tomto turnaji ročníku 2009!!!.

Poslední zápas nám ukázal mnoho nedostatků na kterých musíme pracovat a přidat v tréninku ale nic se neděje jsme teprve na začátku a společně to zvládneme!!!

 

Kluci na svém prvním turnaji obsadili 3 místo a domů si odvezli krásné medaile a spousty nezapomenutelných zážitků .

 

Děkuji všem kluků perfektní chování , bojovnost , nasazení s kterým na tento turnaj přijeli.

 

Rodičům děkuji za dodržovaní stanovených pravidel za dopravu a fandění při zápasech.

 

Na závěr Vám všem přeji klidné svátky hodně štěstí a zdraví do nového roku 2016 a klukům spoustu dárků a dětské radosti v jejich očích a mnoho dalších fotbalových zážitků v novém roce 2016.

 

Nebojte dlouho si neodpočnete první trénink po novém roce je 05.01.2016 a zase začneme naplno.  

 

Miloš Gajda – trenér

 

kompletní fotogalerie: gajdafotbal.rajce.idnes.cz/19.12._2015_Voderady/