31.08.2019 Xaverov

 

V sobotu 31.08.2019 jsme se zúčastnili turnaje SC Xaverov CUP Hrací doba byla 1x16 minut hrálo se v rozestavení 5+1 každý s každým následně o umístění.

 

Sestava:  David Oberreiter , Štěpán Šimon, Uhlíř Vojtěch , Trnka Tomáš , Langer Adam , Rýdl Jaroslav  , Plocek Václav , Matěj Šťovíček , Gajda Michal , Kunc Petr

 

Zápasy ve skupině :

 

SK Solnice -  Meteor Praha            3:0     Branky : Gajda , Šťovíček , Langer

SK Solnice -  SK Kladno                    4:1     Branky : Šťovíček , Langer ,Trnka , Rýdl  

SK Solnice -  SC Xaverov 1              5:1     Branky : Trnka 2x , Uhlíř , Rýdl , Gajda  

SK Solnice -  Admira Praha             7:0     Branky : Rýdl 3x, Štěpán, Plocek , Šťovíček , Gajda    

SK Solnice -  FK Příbram                  5:1     Branky : Uhlíř 2x , Šťovíček ,Rýdl , Langer   

SK Solnice –SC Xaverov 2               3:2     Branky : Štěpán , Šťovíček , Trnka

SK Solnice – Sokol Stodůlky           9:0     Branky :Uhlíř 4x, Šťovíček , Langer, Rýdl , Plocek, Gajda   

 

Semifinále :

SK Solnice – SC Xaverov 2             3:0   Branky:  Plocek 2x , Štěpán  

 

Finále  

SK Solnice – Meteor Praha           5:3  Branky: Plocek 2x, Štěpán , Trnka, Langer  

 

Od prvního zápasu ve skupině se nám vcelku dařilo to co jsme si s klukama řekli v kabině jakou hrou  bychom se chtěli prezentovat na turnaji . Byly k vidění pěkné fotbalové akce i hra 1na 1 a soupeři byli velmi kvalitní takže kluci museli pracovat v rychlosti a žádný metr hřiště nebyl zadarmo a když k tomu vezmeme ještě tropické počasí tak pro všechny kluky velká  pochvala s jakým nasazením odehráli skupinu . v semifinále nás čekal jeden z domácích týmů kde kluci s Xaverova hrají velmi kvalitní a rychlý fotbal podpořený rychlým presingem a důraznou hrou . Náš vstup do tohoto utkání byl hrůzostrašný kdy jsme prvních 7 minut vůbec nehráli a jenom jsme koukali jak soupeř kolem nás běhá a dělá s námi co chce a pouze zázrakem jsme neinkasovali žádnou branku , najedou kluci viděli že se dá hrát s každým a hra se začala postupně vyrovnávat a my do čeho jsme v tomto zápase kopli tak skončilo v bráně a postoupili do finále , kde nás čekal další kvalitní soupeř Meteor Praha a tak jsme s klukama probrali nástup do zápasu aby se neopakoval předchozí zápas , ale bohužel vstup do zápasu byl ještě horší a ve 40 vteřině jsme prohrávali 2:0 !!! od tohoto momentu kluci jako kdyby viděli že není na co čekat a že už o nic nejde začali hrát tak jak jsme si před zápasem řekli a  najedou nás bylo plné hřiště a soupeře jsme mačkali před jejich bránou a první gól visel ve vzduchu, po vstřelení prvního gólu do soupeřovy branky kluci ze sebe začali mačkat poslední kapky sil  a ještě více přidali a nakonec zaslouženě ve finále zvítězili poměrem 5:3. Kluci pro vás velká pochvala za otočení finálového zápasu a  za celkové sobotní vystoupení na turnaji .