24.08.2019 Opočno

• V sobotu 24.08.2019 jsme zajížděli na turnaj do Opočna pro ročník 2009, hrálo se ve dvou skupinách a následně o umístění. Hrací doba byla  1x15 minut v rozestavení 5+1 .

Sestava: Štěpán Šimon, Uhlíř Vojtěch, Trnka Tomáš, Cvejn Dominik, Plocek Václav, Jakub Novotný, Alex Herman, Langer Adam, Kodytek Jan, Baše Jan

Zápasy ve skupině

SK Solnice -  FC Spartak Rychnov     1:0    Branka: Plocek

SK Solnice -  Tj Sokol Libchavy          4:1    Branky: Plocek, Cvejn, Baše, Langer

SK Solnice -  Tj Sokol Třebeš             2:1    Branky: Trnka, Baše

SK Solnice -  FC Mladé Buky              6:0    Branky: Cvejn 2x, Kodytek, Plocek, Trnka, Baše

Čtvrtfinále

SK Solnice – Afk Horní Jelení           9:0   Branky: Uhlíř 3x, Herman 2x, Novotný, Cvejn, Trnka, Štěpán

Semifinále

SK Solnice – Tj Sokol Libchavy          5:0  Branky: Baše 2x, Kodytek, Cvejn, Uhlíř

Finále

SK Solnice –TJ Přelouč                       7:2 Branky: Cvejn 3x, Baše 2x, Trnka, Plocek

První dva naše zápasy ve skupině byly takové, že kluci jsou ještě na dovolené a s fotbalem nechtějí mít nic společného. Na turnaji s námi byli i kluci, kteří k nám přešli z mladší přípravky a získávali první zkušenosti mezi staršími kluky a i s jiným fotbalem - větší hřiště, jiné rozestavení atd. Od třetího zápasu se začal celkový výkon mužstva zvedat a s přibývajícím časem šla naše hra nahoru. Podařilo se nám zvítězit ve skupině a zvládnout i zrádné čtvrtfinále a potom už kluci byli odhodlaní odvést si domů první místo kdy zejména v prvním poločase finále – hrálo se 2x10 minut, byli jasně dominantní a nikoho nenechali na pochybách, že po velmi kostrbatém a vlažném začátku turnaje fotbal hrát nezapomněli, všichni hráči si zažili na turnaji svoji gólovou oslavu když se všichni hráči týmu zapsali mezi střelce. Nejlepším hráčem celého turnaje byl po zásluze vyhlášen náš hráč Domča Cvejn.