20.10.2019 MINILIGA Jablonec

V neděli 20.10.2019 jsme odehráli miniligu v Jablonci nad Nisou na UMT hrálo se v  rozestavení  5+1 1x30 minut hráno na dvou hřištích

Sestava : Oberreiter, Cvejn , Fajstauer , Gavula L ,Kunc , Baše , Horák , Novotný , Gavula A, Plocek , Štěpán , Šťovíček , Trnka , Uhlíř , Kodytek ,Gajda

SK Solnice - FK Jablonec                 36:12 Branky: Plocek 6x , Uhlíř 4x , Gavula A 4x , Cvejn 4x , Štěpán 3x , Horák 3x, Šťovíček 3x, Kodytek 3x,  Kunc 2x, Gajda 2x, Baše  Gavula L

SK Solnice - FK Mladá Boleslav    21:11 Branky : Cvejn 6x, Horák 4x, Šťovíček 3x, Baše 2x , Gavula A 2x, Štěpán, Plocek , Trnka , Gavula A.

Dnes jsme odehráli dalších 120 minut kvalitního fotbalu s kvalitními týmy, nebáli jsme se hrát, byli jsme ve všech herních činnostech velmi vyrovnaným soupeřem, dovolili jsme si hru 1v1, k vidění byly vidět i krásné kombinace kdy jsme míč uklízeli do prázdné brány a hlavně všichni kluci celých 120 minut jeli na maximální nasazení, všude jsme chtěli být první, soupeře jsme dostupovali, vybojovali velmi mnoho balónů, po ztrátě balónu jsme rychle přepínali do obrany a znovu podstupovali souboje, dařila se nám rozehra od vlastní branky, bohužel ale co nám prostě nejde je proměňování stoprocentních brankových příležitostí kde jsme sami před bránou pouze s míčem ani brankář tam není, ale my prostě bránu netrefíme …. Jinak pro kluky velká pochvala za opravdu maximální nasazení a rodičům děkuji za dopravu a povzbuzování .