01.12.2019 Praha

• V neděli 01.12.2019 jsme zajížděli na turnaj do Prahy do tréninkového centra SK Slavie Praha . Hrálo se v rozestavení 7+1 na půlku hřiště , hrací doba byla  1x25 minut.

Sestava : Oberreiter, Cvejn , Gavula , Kunc , Plocek , Štěpán , Šťovíček , Trnka , Uhlíř , Horák , Baše , Novotný Michal , Gajda

SK Solnice - SK Slavia Praha U11                          4:1  Branky: Cvejn 4x

SK Solnice - FK Ústí nad Labem U11                     3:1  Branky: Plocek , Novotný , Cvejn

SK Solnice - FK Náchod U12                                  0:3

SK Solnice - Slovan Havlíčkův Brod U11                2:2  Branky: Baše , Horák

SK Solnice - FK Meteor Praha                                5:1  Branky: Cvejn 2x ,Plocek , Šťovíček , Gajda

V Praze nás mimo hodně kvalitních soupeřů čekalo i velmi mrazivé ráno, ale kluci od prvního zápasu k tomu přistoupili velmi poctivě a od první minuty prvního zápasu ukazovali, že se nemusí bát jak počasí, tak ani žádného soupeře.

Do prvního zápasu jsme vlétli jako uragán, bylo nás plné hřiště a Slavii jsme přehrávali ve všech činnostech mimo vstřelení branky kdy se po rohu sešívaných najedou míč k údivu všech diváků objevil v naši síti a to bylo snad ještě lepší, protože hned po rozehrání jsme kluky ze Slavie nepustili z vlastní poloviny a neustále jsme je dostávali pod tlak kdy se nám přeci jenom nakonec podařilo protrhnout střeleckou smůlu a po celkově dobrém kolektivním výkonu jsme vyhráli a Domča Cvejn korunoval naši herní převahu čtyřmi vstřelenými góly.

V druhém zápase nás čekal soupeř Ústí nad Labem a od první minuty to byl boj o každý balon a každý metr umělé trávy. Toto utkání bylo z obou dvou stran ve vysokém tempu kde nám prvních pět minut trvalo než jsme maličko rozmrzli a pak najedou bylo vidět, že oba týmy chtějí hrát fotbal a k vidění bylo na obou stranách hodně kvalitních fotbalových akcí, celkově nám tento zápas ukázal kde máme nedostatky a v čem musíme hodně přidat .

Do třetího zápasu jsme vstupovali proti týmu o rok starších kluků z FK Náchod a náš vstup do utkání byl hrůzostrašný, nějak jsme cestou z kabiny zamrzli a dlouho nám trvalo než jsme se přizpůsobili rychlosti důrazu a fotbalovosti klukům z Náchoda a zaslouženě jsme po 4 minutách prohrávali 3:0 . Až za tohoto výsledku jsme začali najedou hrát a najednou jsme chtěli běhat napadat soupeře nebáli jsme se něco vymyslet a bylo vidět, že i se staršími kluky najednou můžeme hrát vyrovnanou partii, ale bohužel náš 4 minutový výpadek ze začátku zápasu jsme nedokázali smazat a zaslouženě jsme prohráli .

Do čtvrtého zápasu proti klukům z Havlíčkova Brodu jsme vstoupili o poznání lépe i když jsme v utkání dvakrát prohrávali, vždy jsme dokázali srovnat a pouze naše střelecká nemohoucnost nás připravila o lepší výsledek, i když na adresu soupeře musím uznat, že i kluci z Vysočiny měli několik pohledných akcí, které mohli skončit v naší síti a tak po 25 minutách jsme se rozešli s tímto soupeřem smírně.

V posledním pátém zápase na nás čekal pražský celek Meteor Praha a v tomto zápase jsme byli jasně dominantní ve všech směrech , jediné co mě mrzí, že ani ty nejvyloženější šance nejsme schopni přetavit v naši gólovou radost a tím necháváme soupeře neustále ve hře .

Pro všechny kluky velká pochvala jak tento turnaj a odehráli a pro rodiče pochvala za dopravu a podporu kluků během celého mrazivého dne .