02.06.2019 Teplice

V neděli 02.06.2019 jsme odehráli miniligu na Teplických Stínadlech v rozestavení 5+1 dvě družstva hráno 2x20 minut

Sestava: Oberreiter, Hlavsa , Horák , Bolehovský, Kunc, Langer , Rýdl  , Gavula , Uhlíř, Trnka , Fajstauer , Kodytek , Kolář , Zimmer , Štěpán, Gajda

SK Solnice –FK Karlovy Vary     19:8 Branky : Horák 2x, Štěpán 2x ,Uhlíř 2x , Trnka 2x , Gavula 2x, Bolehovský 2x , Zimmer 2x , Kunc 2x ,  Rýdl , Langr, Gajda

SK Solnice – FK Jablonec         19:10 Branky : Gajda 3x, Horák 2x, Gavula 2x, Kolář 2x ,Uhlíř 2x , Langr 2x , Rýdl 2x, Kodytek, Trnka, Bolehovský, , Zimmer

SK Solnice –FK Teplice               25:9 Branky : Gavula 3x, Uhlíř 3x, Gajda 3x, Kolář 2x, Zimmer 2x, Kunc 2x, Bolehovský 2x , Stěpán 2x, Horák 2x , Rýdl 2x, Langr 2x ,

V sobotním sluneční výhni jsme odehráli miniligu v Teplicích kde jsme nejen bojovali nejsem s úmorným vedrem ale i pod nohama s rozpálenou umělou trávou. Kluci  odehráli 120 minut kvalitního fotbalu na dvou hřištích a až na jeden poločasový výpadek s FK Jablonec snesla naše hra velmi přísné měřítko kde jsme byli více než vyrovnaným soupeřem týmům na severu Čech. Pro všechny kluky velká pochvala za předvedenou hru a pro rodiče velké poděkovaní za dopravu a povzbuzovaní .