22.06.2019 Opočno

V sobotu 22.06.2019 jsme odehráli turnaj v Opočně Memoriál Miroslava Kliky pro ročník 2008 hrálo se ve dvou skupinách a následně o umístění v rozestavní 5+1 1x20 minut.

Sestava: Hlavsa , Horák , Bolehovský , Kolář , Malý , Uhlíř , Štěpán , Plocek , Gajda

Zápasy ve skupině.

SK Solnice - Dobruška / Opočno     12:0   Branky : Štěpán 5x ,Plocek 3x,Uhlíř 3x, Horák

SK Solnice – Malšova Lhota            11:1   Branky : Plocek 4x, Gajda 3x , Malý 2x, Kolář , Štěpán

SK Solnice -  GLKS Orlęta Krosnowice   10:0    Branky:  Malý 3x, Plocek 3x Štěpán 2x Horák , Gajda

Semifinále

SK Solnice –Opočno /Dobruška  1:2    Branka : Uhlíř

Zápas o třetí místo

SK Solnice – Malšova Lhota      7:0   Branky: Gajda 2x, Štěpán, Kolář , Uhlíř , Bolehovský , Horák

V zápasech ve skupině a v zápase o třetí místo jsme byli jednoznačně lepší a zaslouženě ve všech 4 utkáních zvítězili , v semifinále s domácími mladíky jsme nastoupili do zápasu tak že se nám nemůže nic stát , kluci si mysleli že vše půjde samo , kluci z Opočna / Dobrušky se po hřišti pohybovali s větší agresí , žádný míč po ně nebyl ztracen a měli větším touhu po vítězství než my , a zaslouženě nás porazili i když posledních  pět minut  jsme soupeře přikovali k jejich bráně  a míče létaly těsně vedle brankové konstrukce bohužel kýženého gólu jsme se nedočkali za prvních 15 minut zaslouženě prohráli . Kluci tady vidíte že nestačí hrát pouze posledních pět minut ale po celý zápas , je potřeba si z toho vzít ponaučení i do dalších zápasů .

Nejlepším střelcem turnaje byl Václav Plocek .

Rodičům děkuji za dopravu a povzbuzování na turnaji.