07.12.2019 Dobruška zimní liga

V sobotu 7.12 .2019  jsme odehráli  3 kolo zimní ligy na hřišti v Dobrušce hrálo se na UMT  v Dobrušce . Hrálo se v rozestavení 7+1 na půlku hřiště ,  hrací doba byla  1x25 minut

 

Sestava : Hlavsa,  Plocek , Gavula , Uhlíř  , Šťovíček, Trnka , Horák , Štěpán , Cvejn, Rýdl , Langr , Gajda  

 

SK Solnice U11 – Dobruška / Opočno U12/U13               0:2    

SK Solnice U11 – FK Náchod U12                                           0:3     

SK Solnice U11 – Česká SkaliceU12/U13                             2:2   Branky: Cvejn

 

V třetím kole  Zimní ligy v Dobrušce jsme se ve všech třech zápasech prezentovali velmi pohlednou hrou. V prvních dvou zápasech jsme byli více než vyrovnaným soupeřem velmi kvalitním týmům z Dobrušky a Náchoda.

V prvním zápase místo toho abychom jsme se my po našich vypracovaných šancích dostali do dvoubrankového vedení tak bohužel po naši chybce v obranně inkasujeme laciný gól , potom jsme sice regulérní brankou srovnali , ale bohužel přítomní domácí trenéři tomu tak nechtěli aby to tak bylo a tak jsme naší nekoncentrací  v závěru dostali druhou branku . V druhém zápase proti velmi klukům z FK Náchod byl k vidění oboustranně kvalitní fotbal kdy kluci z Náchoda dokázali proměnit svoje šance a zaslouženě zvítězili . V třetím zápase kdy jsme jasně lepší tak dostaneme gól z rohu kdy necháme hráče samotného před vlastní bránou , a zase musíme dotahovat , v celém zápase jsme lepší kdy soupeře do ničeno nepustíme ale bohužel po chybě v obraně dostaneme vyrovnávací gól. Je velká škoda že nejsme zatím naši herní převahu vyjádřit gólově , ale i tak velká pochvala pro kluky za velmi kvalitní výkony.