21.01.2018 Heřmanův Městec

V neděli 21.01.2018 jsme zajížděli na další halový turnaj do Heřmanova Městce, kde se turnaje zúčastnilo 5 mužstev a hrálo se systémem každý s každým 1x18 minut.

 

Sestava: Hlavsa Štěpán, Štěpán Šimon , Trnka Tomáš , Kunc Petr , Zimmer Daniel, Malý Jiří , Fajstauer Jáchym, Kodytek Jan

 

 

Zápasy:

SK Solnice – FK Přelouč                        4-1  Branky: Kodytek 2x, Trnka 2x

SK Solnice –FC Hlinsko                         2-0  Branky: Štěpán , Kunc  

SK Solnice- FK Žďár nad Sázavou        3-3  Branky: Štěpán 2x, Kunc

SK Solnice – FK Pardubice                    4-0  Branky: Fajstauer, Kodytek, Trnka , Kunc  

 

Tento turnaj byl pro některé kluky úplně první, kdy opustili okresní fotbal a jeli se poměřit s mužstvy, se kterými ještě nikdy nehráli do velké haly. Kluci od prvního zápasu ukazovali, že se nemusí bát žádného soupeře a do prvního zápasu vstoupili dobře a tím dali ráz tomuto turnaji, i když jsme v některých fázích zápasů na turnaji někdy zbytečně moc komplikovali hru, čekali jsme na míč, zbytečně dlouho nám trvala rozehra, někdy jsme nevěděli kde máme stát a jak máme stát u hráčů a co máme hrát, ale naší nesmírnou bojovností, zápalem, touhou a chutí do hry jsme tyto věci eliminovali a působili kompaktně jako jeden tým, který táhne za jeden provaz a bojovali jsme jeden za druhého, všichni na place nechali maximum sil a poslední zápas turnaje to bylo to, co chceme po klucích, co se učíme na trénincích a je vidět, že v klucích to je, takže od toho se odrazíme a další prací v trénincích budeme pokračovat v nastolené práci a našem fotbalovém zdokonalování. Kluci po odehrání všech zápasů a sečtení všech výsledků dokázali turnaj zaslouženě vyhrát a na krk si navlékli zlaté medaile. Nejlepším hráčem družstva byl zvolen Tomáš Trnka. Všem borcům patří velké poděkování jak za výkony na hřišti, tak i za chování mezi zápasy.            

 

Rodiče žádám abychom pokračovali v trendu, který je už daný a měnit se nebude. Pro upřesnění to znamená: kluci jsou již dost velcí a šikovní na to, že se  budou v kabině převlékat sami, jak na zápas, tak ze zápasu, sprcha po turnaji či zápase je povinná a přístup do kabiny rodičů je zakázaný, je to království naše a kluků a kdyby někomu něco nešlo, tak od toho tam jsou trenéři, kluci vás po zápase či turnaji jistě najdou sami, nechme je se sami učit a rozvíjet se, dále rodiče pouze fandí a povzbuzují, neudílí hráčům žádné úkoly, kluci vědí od trenérů co mají hrát, kdežto vy to nevíte kdo s jakými úkoly jde na hřiště či palubovku.

 

Fotogalerie:  gajdafotbal.rajce.idnes.cz/21.1.2018_Turnaj_Hermanuv_Mestec/

 

 

 Miloš Gajda- trenér