11.02.2018 Moravany

V neděli 11.02.2018 jsme zajížděli na další halový turnaj tentokrát do Moravan kde se turnaje zúčastnilo 8 mužstev a hrálo se systémem každý s každým 1x12 minut , hrálo se na házenkářské branky .

 

Sestava : Oberreiter David , Zimmer Daniel, Kunc Petr , Gavula Lukáš , Trnka Tomáš, Strnad Sebastian , Šťovíček Matěj ,  Gajda Michal  

 

 

 

Zápasy:

SK Solnice  – SK Tuchonědy                       6-0   Branky: Šťovíček 3x Kunc, Gavula , Strnad  

SK Solnice  –FK Vysoká nad Labem         3-0  Branky : Gavula , Trnka , Kunc   

SK Solnice  - FK Letohrad                             2-0  Branky : Gavula , Strnad

SK Solnice – Sokol Moravany                     2-1  Branky : Šťovíček 2x  

SK Solnice – SK Přibyslav                             3-0   Branky : Gavula 2x , Strnad

SK Solnice – SK Stolany                                9-0  Branky : Gajda 4x , Kunc 3x , Šťovíček 2x ,Gavula        

SK Solnice – MFK Chrudim                          6-0  Branky: Gajda 3x , Štovíček 2x,Trnka,  

 

Do Moravan jsme odjížděli jak do neznámého prostředí bylo to naše první vystoupení v této hale , hala byla menších rozměrů a hrálo se na házenkářské branky , tudíž jsem byl plný očekávání jak si s tímto naším hendikepem – což je neproměňování šancí na branky těchto rozměrů poradíme . Ale do prvního zápasu vstoupili excelentně a Matylda po 20 vteřinách rozvlnil sít v soupeřově brance a od toho okamžiku jako kdyby viděli že to i na malé branky se dá dávat hodně gólů , kluci od prvního zápasu bavili přítomné diváky v ochozech moravanské haly  svým fotbalem , svým herním projevem jednotlivce i herním projevem celého mužstva dnes opravdu pochvala pro celý tým za předváděnou hru na palubovce všichni kluci , i když jsme tam občas nějakou chybku udělali tak svojí bojovností  a nasazením jsme se snažili znovu míč vybojovat , i přes některé neproměněné šance dnes kluci byli schopni více zachovat chladnou  hlavu a nebylo to hra na to tref gólmana soupeře , a další prací v trénincích budeme pokračovat v nastolené práci a našem fotbalovém zdokonalování ,abychom byli ještě lepší v tom co nám dnes ještě tak úplně nešlo ale na tom v trénincích bude dále pracovat .

 Kluci po odehrání všech zápasů a sečtení všech výsledků dokázali turnaj zaslouženě vyhrát a na krk si navlékli zlaté medaile a domů do sbírky si převezli i zlatý krásný pohár. Nejlepším hráčem celého turnaje  byl zvolen Matěj Šťovíček . Všem borcům patří velké poděkování za výkony jak na hřišti tak i mezi zápasy, a rodičům děkuji za dopravu na turnaj a povzbuzování kluků v zápasech.            

 

fotogalerie: gajdafotbal.rajce.idnes.cz/11.2.2018_Turnaj_Moravany/        

 Miloš Gajda- trenér