07.01.2018 Třebeš

V neděli 07.01.2018 jsme zúčastnili druhého halového turnaje v roce 2018 v Třebši, celkem nám byl přiděleno k zápasům 7 soupeřů do bojů, tedy celkově startovalo 8 družstev hrálo se 1x13 minut .

Nominace : Oberreiter David, Plocek Václav, Šťovíček Matěj , Štěpán Šimon , Trnka Tomáš , Gavula Lukáš , Gajda Michal

Zápasy:

SK Solnice -Třebeš 2010         10-0  Branky: Gajda 5x , Štěpán 2x, Gavula , Šťovíček

SK Solnice -Třebeš A                  3-0  Branky: Gajda 2x , Gavula

SK Solnice – SK Jičín                    9-0  Branky : Plocek 4x , Trnka 2x , Gajda 2x, Gavula

SK Solnice – SK Holice                5-1  Branky : Gavula 2x, Gajda 2x, Trnka

SK Solnice – Třebeš dívky      14-0  Branky : Gavula 6x, Gajda 4x, Štěpán 2x, Plocek , Trnka

SK Solnice – Třebeš B              10-0  Branky : Šťovíček 4x, Gajda 3x, Gavula2x ,Štěpán

SK Solnice -  Předměřice           8-0 Branky: Plocek 3x, Gajda 2x ,Štěpán 2x , Šťovíček

Dnes se na turnaji představila druhá parta kluků a byli jsme zvědavi, zda naváží na zlato ze soboty a kluci nám od první minuty dokazovali, že ani oni přes Vánoce nezapomněli, jak se hraje fotbal a od první minuty jsme na hřišti jasně dominovali ve všech činnostech jednotlivce tak i v herní činnosti celého mančaftu, kluci se vystřídali na všech postech a bylo jim vcelku jedno na jakém postu hrají a všichni kluci se zapsali i do střeleckých statistik. Po odehrání všech zápasů a sečtení výsledků bylo jasné že i naše druhá  účast v novém roce na halovém turnaji bude mít příchuť zlatého kovu, po sečtení všech výsledků se skutečně tak stalo a kluci zaslouženě přivezli pohár do naši společné sbírky. Teď nás zase čekají společné tvrdé tréninky abychom mohli na našich nedostatcích které se samozřejmě i na tomto turnaji objevili znovu začít pracovat a postupně se jich zbavovat.

Rodičům děkuji za dopravu na turnaj a hlasité povzbuzování z ochozů třebešské haly.