19.05.2018 MINILIGA Mladá Boleslav

 
 

V neděli  20.05.2018 jsme sehráli miniligu  v Mladé Boleslavi. Hrálo se v rozestavení 5+1 1x18 minut za účasti mužstev Viktoria Plzeň , FK Dukla Praha , FK Mladá Boleslav , FK Bohemians Praha 1905  se všemi soupeři jsme hráli s A a B týmem pouze s Bohemians 1905 jeden zápas .

 

Sestava: Hlavsa Štěpán ,Oberreiter David  Trnka Tomáš ,Gavula Lukáš , Uhlíř Vojtěch , Malý Jiří , Fajstauer Jáchym ,

Zimmer Daniel , Strnad Sebastian , Kunc Petr ,Cvejn Dominik , Horák Marek

 

 

SK Solnice - FC Viktoria Plzeň                              4-8  Branky : Trnka 3x, Strnad

SK Solnice - FK Mladá Boleslav                           4-1  Branky: Strnad 3x, Horák

SK Solnice -FK Dukla Praha                                   7-9  Branky: Zimmer 2x ,Trnka, Uhlíř , Horák , Cvejn, Gavula  

SK Solnice - FK Bohemians Praha 1905            4-4  Branky: Malý, Gavula, Strnad , Trnka  

 

 

Do první zápasu jsme nastoupili zbytečně moc bojácně a chvíli nám trvalo než jsme se probudili a přepnuli na větší rychlost a agresivitu a začali hrát, v dalších zápasech už jsme se probudili a najednou to šlo hrát fotbal v pohybu , byli jsme živější rychleji jsme pracovali s míčem , kdy jsme mohli vidět spoustu pohledných akcí jak 1 na 1 tak i kombinační hru , je potřeba ale takto hrát od první minuty každého zápasu , dále je potřeba se zaměřit na hru brankářů kde jsme velmi nerozhodní a  nejsme schopni správně vyhodnotit situaci na hřišti . Kluky chválím za předvedenou hru a rodičům děkuji za dopravu.  

 

Miloš Gajda