11.03.2018 Heřmanův Městec

V neděli 11.03.2018 jsme zajížděli k poslednímu halovému turnaji v této zimní sezóně do Heřmanova Městce. Hrálo se systémem na 2 skupiny po 5 a dále o umístění dle umístění ve skupině, hrací doba byla 1x14 minut.

Sestava: Hlavsa Štěpán, Trnka Tomáš, Kunc Petr, Zimmer Daniel, Malý Jiří, Fajstauer Jáchym, Gavula Lukáš, Cvejn Dominik, Strnad Sebastian

SK Solnice – FC Chotěboř                              0-2

SK Solnice – FC Havlíčkův Brod - bílí           0-6

SK Solnice -  FK Hořice                                   9-1 Branky: Cvejn 4x, Trnka 3x, Gavula 2x

SK Solnice – FC Žďár nad Sázavou               1-3  Branky : Trnka

Zápas o umístění

SK Solnice – FC Slavia Hradec Králové        6-1   Branky: Cvejn 2x, Fajstauer 2x, Gavula , Trnka

Do turnaje jsme bohužel vinnou zranění a nevolností některých hráčů nevstoupili dobře a první zápas i přes dobrých prvních 5 minut prohráli 2:0. Po tomto zápase zbyl na naší lavičce pouze jeden hráč na střídání !? v druhém zápase nás čekal asi nejlepší tým na turnaji Havlíčkův Brod, zbytek kluků. kteří nastoupili do zápasu se snažili a bojovali jako lvi a i přes prohru byli v kabině pochváleni, že takto má vypadat přístup k zápasu. Do třetího zápasu jsme nastupovali proti Hořicím, které jsme zcela po zásluze jednoznačně porazili, kluci pokračovali ve hře, kterou zakončili druhý zápas. Do čtvrtého zápasu proti Žďáru kluci ze sebe vymačkali další síly a zaslouženě šli do vedení 1:0 a dále se na palubovce odehrával pěkný fotbal, kde jsme vinou úbytku sil v poslední fázi zápasu na soupeře nestačili a prohráli. Tímto jsme se dostali o hru o celkové 7. místo na turnaji, kde nám byl soupeř Slavia Hradec Králové a v tomto zápase kluci ukázali morální schopnosti a zcela zaslouženě vyhráli a tudíž obsadili celkově 7 místo na turnaji. Nejlepším hráčem týmu SK Solnice byl vyhlášen Daniel Zimmer.

Bohužel nemůžu nezmínit to, že je potřeba když klukům není dobře nebo jsou zraněný, tak kluky omluvit, proto se píšou nominace aby bylo jasné kdo má jet na zápas a hráč, který není 100 % připraven do zápasu nebo k tréninku tak na hřiště nepatří!!!