17.11.2018 Miniliga Praha

V sobotu 17.11.2018 jsme odehráli  další kolo miniligy hrálo se na umělé trávě v rozestavení 5+1 1x20 minut hráno dvoukolově celkově 120 minut hry

Sestava: Oberreiter, Trnka , Gavula , Cvejn , Langr ,Zimmer , Štěpán , Gajda

SK Solnice – Viktoria Plzeň                   5-5 Branky : Štěpán 2x, Zimmer , Trnka , Gajda

SK Solnice – Viktorka Žižkov              15-1 Branky : Štěpán 5x ,Cvejn 4x , Langr 2x, Gajda 2x , Gavula , Zimmer

SK Solnice – FK Příbram/Benešov     4-2 Branky : Cvejn , Trnka , Štěpán , Trnka

Dnešní miniligu jsme odehráli na venkovní umělé trávě , od prvního zápasu jsme hráli dobře nechyběl nám pohyb a tím jsme byli schopni si vytvořit nespočet brankových příležitostí , ale bohužel naše koncovka je žalostná kde ani 100% šance nejsme schopni přetavit v gólovou radost. S přibývajícím chladným počasím i kluci jakoby zamrzli a  do předposledního zápasu s Benešovem jsme vstoupili jako zmrzlý muži , postupem času jsme se v zápase ohřáli a už to bylo dobré ale bohužel výpadek ze začátku zápasu jsme již nebyli schopni zvrátit zpět. V posledním zápase jsme již zase rozmrzli a výkon byl o 100 % lepší . Všechny kluci zaslouží pochvalu za předvedenou hru kterou po celé sobotní odpoledne předváděli ,  je pouze si potřeba z vzít ponaučení

že do každého zápasu musíme jít 100% připraveni a koncentrování.  Rodičům děkuji za dopravu a povzbuzování kluků.