24.04.2016 Solnice

V neděli 24.04.2016 jsme na domácím pažitu , ale bohužel ve velmi velké zimě přivítali kvalitní tým FC Hradec Králové ,hráno 4x15 minut bez výsledku. Bohužel velká zima se  podepsala na obou mančaftech ve výkonu, ale i tak byl vidět velmi dobrý fotbal . První čtvrtinu zápasu jsme byli všude o krok pozadu dlouho nám všechno trvalo neplnili jsem to co jsme měli. Další dvě čtvrtiny to bylo lepší začali jsme více běhat , dříve jsme byli u balónu. Poslední čtvrtinu jsme se ještě maličko přidali ale všichni kluci již byli tak promrzlý že to už nebylo stejně ono ale i tak jsme v tomto utkání tahali za delší konec.  Doufám že kluci doma všichni rozmrzli a začneme dále tvrdě pracovat na tréninkových jednotkách. V našem dresu si svoji velkou premiéru odbyli Tomáš Trnka a Dominik Cvejn který svojí chutí a velkou fotbalovostí přispěl ke kvalitnímu fotbalu který byl v neděli na solnickém fotbalovém stadionu k vidění.

kompletní fotogalerie: gajdafotbal.rajce.idnes.cz/24.4.2016_Pratelak_s_HK/