12.6.2016 Opočno

   V neděli jsme vyrazili na přátelský turnaj do Opočna, počasí vyšlo a na dobře připraveném hřišti na nás čekali soupeři z Nového Města n. M., Třebechovic a Dobrušky.

 

Nominace :  Zelinka Jan , Jenček Adam , Kunc Petr , Zimmer Daniel, Matuška David , Trnka Tomáš , Pišl Jakub , Kodytek Jan .

 

   Do celého turnaje se pravděpodobně promítla únava a ospalost z předešlé noci, kdy někteří kluci koukali na večerní zápas v televizi, bohužel vzor bojovnosti borců z televize na hřiště nepřenesli a po nevýrazném výkonu a individuálních chybách v zadních řadách jsme první zápas se soupeřem z Nového Města prohráli 2:3.

Solnice x Nové Město n. M.

2 x 3        branky: Kunc, Matuška

 

   Ve druhém zápase nás čekal soupeř z Třebechovic, bohužel domluva zadním řadám nepomohla a díky opakování stejných chyb jsme dostali zbytečné 3 branky, zápas skončil remízou 3:3.

Solnice x Třebechovice

3 x 3    branky: Kunc 2x, Matuška

 

   Do posledního zápasu jsme vstupovali s nadějí, že jsme se poučili z chyb z předešlých utkání, omyl byl pravdou… V zadních řadách byla hra pomalá, bez důrazu a bez schopnosti obejít hráče 1 na 1 nebo vytvořit přihrávku. Světlým okamžikem byla kombinace útočné řady, kdy po povedené přihrávce Tomáš zakončoval gólovou akci do odkryté branky.

Solnice x Dobruška

2 x 2    branky: Kunc, Trnka

 

kompletní fotogalerie: gajdafotbal.rajce.idnes.cz/12.6.2016_Pratelak_Opocno/

 

   Za realizační tým chci rodičům poděkovat za fandění a dopravu borců na turnaj a zároveň opětovně vyslovit přání, aby zůstalo v průběhu zápasů jen a pouze u fandění…

 

V. Plocek – vedoucí mužstva