22.05.2016 Dobruška

V neděli 22.05.2016 jsme odjeli na další přátelský turnaj do Dobrušky, za úmorného dopoledního vedra si kluci vyzkoušeli jaké je to hrát i v tomto počasí. Čekali nás 3 zápasy hrálo se 2x15 minut .

 

Do prvního zápasu bylo vidět velké zlepšení a posun , do posledního turnaje v Libchavách , kluci se snažili hrát jeden na jednoho udělat kličku a hlavně zrychlit a to bylo přesně to co už kluci pomalu začínají chápat a sami si odzkoušeli že to funguje . V prvním zápase s domácí Dobruškou jsme ze začátku působili maličko ospale ale postupně šla naše hra neustále nahoru , bohužel v tomto zápase jsme doplatili na nepřesnou mušku , bohužel když netrefíme bránu tak góla dát nemůžeme ale to nevadí na to zpracujeme důležité je dostat se do šancí a to se nám dařilo teď ještě zpřesníme mušku a bude to dobré. V dalších dvou zápasech už kluci perfektně plnili to co se po nich chce , je pravda že jsme měli někdy ještě maličko problém s orientací na hřišti ale už jsme byli schopni si přihrát , udělat kličku , zvednout hlavu a udělat kličku a míče jen tak neodkopávat , takže jinak kluci musím Vás pochválit je tak dál je vidět že tvrdou prací v tréninku se neustále posouváte dále a jste schopni tyto naučené věci z tréninku přenést i do zápasů .           

 

Sestava: Zelinka Jan , Trnka Tomáš , Koráb Adam , Zimmer Daniel , Jenček Adam , Kunc Petr , Matuška David , Kodytek Jan , Štěpánek Jakub .  

 

Solnice-Dobruška  3:5 Branky: Trnka 2x, Matuška

Solnice – Tyníště 12:4 Branky: Koráb 3x, Kunc 3x, Zimmer 3x, Trnka 2x Kodytek  

Solnice – Rychnov 9:3 Branky: Koráb 3x Kunc 3x,Trnka3x

 

fotogalerie: gajdafotbal.rajce.idnes.cz/22.5.2016_Pratelak_Dobruska/

 

Rodičům děkuji za dopravu a fandění na turnaji.

 

Miloš Gajda – trenér