14.05.2016 Libchavy

Hodnocení Libchavy

V sobotu 14.05.2016 jsme se kluky zúčastnili dalšího přátelského turnaje, tentokrát v Libchavách, kde jsme byli pozvaní na základě perfektních vztahů s místními trenéry, na pěkný turnaj v krásném prostředí, kluci se podívali taky na jiné hřiště a potkali se s jinými soupeři . Postupně na nás čekali 4 zápasy s následujícími soupeři Libchavy A, B , Ústí nad Orlicí , Choceň hrálo se 2x10 minut.    

 

Sestava:  Adam Jenček, Adam Koráb, Daniel Zimmer, David Matuška, Jakub Pišl, Lukáš Matuška, Jakub Štěpánek, Dominik Zbořil , Jakub Dubánek 

 

Bohužel do Libchav jsme neodjeli kompletní, což mě velmi mrzí, že někteří kluci na turnaj nedorazili a bohužel ze strany rodičů nepřišla žádná omluvenka, tudíž jsem nemohl povolat další kluky, je potřeba si uvědomit, že hrajeme kolektivní sport a ne individuální a na hřišti je potřeba více hráčů než jeden, rozumím tomu, že kluci v tomto případě a v jejich věku se nejsou schopni ještě omluvit, v tomto případě to je pouze na rodičích.

 

Od prvního zápasu kdy kluci nastoupili bylo vidět velké odhodlání ve hře a ve snaze hrát fotbal, kluci se snažili, bojovali, nedali nic zadarmo, kluci se na hřišti dobře doplňovali a hlavně snažili se hrát fotbal, žádné nakopávání míčů, bylo vidět hodně kliček, snaha prosadit se jeden na jednoho, což se nám dařilo, ale po kličce musíme prostě zrychlit... práce s míčem v rychlosti nám  zatím dělá problém, ale na tom zapracujeme a zase se to bude zlepšovat. Kluky chválím za nasazení, bojovnost a odhodlanost, je vidět, že pouze tvrdou prací v tréninkových jednotkách se budeme posouvat dále, někdy je to bolestivé. ale sami vidíte, že kluci fotbalově rostou a to je to důležité. Kluci, naprostá spokojenost a super sobotní dopoledne s krásným fotbalem.

 

Rodičům děkuji za dopravu na turnaj a fandění při zápasech, jen jednu malou drobnost bych chtěl k tomu dodat, prosím rodiče pouze fanděte, ale neraďte klukům kam a jak má běžet střílet atd . kluci mají od trenérů nějaké pokyny co na hřišti mají dělat a proč a proto nechte je hrát fotbal oni vědí co mají na hřišti dělat, ale když na ně křičí další pak akorát mají zmatek v hlavě a jim to rozhodně nepomůže a hlavně je to kontraproduktivní.

 

SK Solnice – Libchavy A  2:8   Branky: Koráb, Zimmer

Sk Solnice –Choceň   4:6    Branky : Jenček 3x, Koráb    

SK Solnice – Ústí nad Orlicí  10:2 Branky: Matuška D. 3x , Koráb 3x ,Zimmer 3x, Jenček

SK Solnice – Libchavy B 2:5 Branky : Koráb , Zimmer

 

kompletní fotogalerie: gajdafotbal.rajce.idnes.cz/14.5.2016_Libchavy/ 

    

Miloš Gajda - trenér