30.09.2017 Rasošky

V sobotu 30.09.2017 nás čekalo čtvrté kolo krajského přeboru mladších přípravek na hřišti v Rasoškách, kde na nás čekal tým Nového Města a domácích Rasošek, hrálo se 2x20 minut.

Sestava zelená

Oberreiter David, Cvejn Dominik , Šťovíček Matěj , Uhlíř Vojtěch , Gajda Michal , Strnad Sebastian , Kodytek Jan

SK Solnice –zelená -  MFK Nové Město nad Metují A           4-0  Branky: Cvejn 2x , Šťovíček , Gajda

SK Solnice- zelená  -  MFK Nové Město nad Metují B         14-0  Branky : Cvejn 6x , Šťovíček 4x,Gajda 2x ,Strnad , Uhlíř

SK Solnice –zelená – Rasošky A                                                     21-0  Branky : Gajda 6x,Cvejn 5x, Uhlíř 4x , Šťovíček 3x Strnad 2x, Kodytek

SK Solnice –zelená – Rasošky B                                                     23-0  Branky : Gajda 7x, Cvejn 5x , Uhlíř 3x  Šťovíček 3x, Strnad 3x,Kodytek , Oberreiter

V prvním zápase nás čekal soupeř z Nového města Nad Metují v prvním poločase s A mužstvem kluci od první minuty ukazovaly dobrou hru plnou kombinací a kliček dařila se nám hra 1 na 1 , bohužel jsme nebyli svoji fotbalovou převahu vyjádřit i více gólově do druhého poločasu proti B mužstvu se nám dařilo i proměňovat šance a netrefovat pouze brankovou konstrukci nebo brankáře.

Do druhého zápasu jsme nastoupili proti týmu Rasošek a zde jsme měli utkání plně pod kontrolou a diktovali jsme hru od první do poslední minuty.

Rodičům děkuji za dopravu na turnaj

Miloš Gajda

Sestava bílá:

Hlavsa, Zaňka, Plocek, Kunc, Trnka, Štěpán, Brož, Zimmer

SK Solnice –zelená -  MFK Nové Město nad Metují B           7:2 branky: Hlavsa, Kunc, Trnka 3x, Štěpán 2x

SK Solnice –zelená -  MFK Nové Město nad Metují A           7:1 branky: Plocek 2x, Trnka 3x, Štěpán 2x

SK Solnice –zelená – Rasošky B          19:0 branky: Hlavsa, Zaňka 2x, Plocek 4x, Kunc 2x, Trnka 3x, Štěpán 3x, Zimmer 4x

SK Solnice –zelená – Rasošky A          22:0 branky: Hlavsa, Zaňka 2x, Plocek 6x, Kunc, Trnka 3x, Štěpán 4x, Brož 4x, Zimmer

Ve všech zápasech jsme si proti fotbalově slabšímu soupeři vyzkoušeli natrénované prvky, k vidění byla spousta neproměněných šancí, ale i hezkých gólových momentů.