17.09.2017 Solnice

V neděli 17.09.2017 nás čekalo druhé kolo krajského přeboru mladších přípravek, které jsme odehráli na domácím hřišti v Solnici  a přicestovali k nám následující soupeři MFK Nové Město nad Metují a Červený Kostelec, hrálo se 2x20 minut.

Sestava zelená
Oberreiter David, Cvejn Dominik, Šťovíček Matěj, Uhlíř Vojtěch, Gajda Michal, Strnad Sebastian, Kunc Petr

SK Solnice –zelená -  MFK Nové Město nad Metují B         13-0  Branky: Gajda 7x, Kunc 2x ,Cvejn , Strnad , Uhlíř , Šťovíček
SK Solnice- zelená  -  MFK Nové Město nad Metují A           7-3  Branky : Šťovíček 3x, Cvejn 3x , Strnad

SK Solnice –zelená – TJ Červený Kostelec B      17-0  Branky : Strnad 5x, Šťovíček 4x, Gajda 4x,Uhlíř 2x ,Cvejn 2x
SK Solnice –zelená – TJ Červený Kostelec A      10-1  Branky : Gajda 3x, Šťovíček 3x, Kunc 3x, Strnad

V prvním zápase nás čekal soupeř z Nového města Nad Metují v prvním poločase s B mužstvem. Kluci od první minuty ukazovali dobrou hru plnou kombinací a kliček dařila se nám hra 1 na 1 , bohužel do druhého poločasu proti A mužstvu Nového Města se nám vše toto vytratilo, nebyli jsme si schopni nahrát, neustále jsme byli v chumlu, nedařila se nám kombinace a náš první dotek s míčem skončil na kopačkách soupeře, toto utkání nebylo z naší strany povedené, ale alespoň víme co nám nešlo a musíme na tomto v dalších trénincích zapracovat.

Do druhého zápasu jsme vstoupili proti týmu Červeného Kostelce, zde jsme měli utkání plně pod kontrolou a diktovali jsme hru od první do poslední minuty.
Bylo k vidění hodně kombinací a hry 1 na 1, ale i některé situace jsme mohli vyřešit lépe a ne tak zbrkle jako se nám někdy stalo.

Kluky chválím za předvedený výkon v dnešních zápasech a rodičům za podporu a fandění, jsem rád, že naši rodiče jsou jiní, než rodiče z táborů soupeřů, kdy jsme se dnes sami mohli přesvědčit, jak si rodiče myslí, že dětem pomáhají když dětem udělují pokyny do hry.

Miloš Gajda

Sestava bílá:
Štěpán Hlavsa, Tomáš Trnka, Václav Plocek, Šimon Štěpán, Daniel Zimmer, David Zaňka, Jáchym Fajstauer

SK Solnice-bílá -  MFK Nové Město nad Metují A         5-1  Branky: Plocek 3x, Trnka, ‚Štěpán
SK Solnice-bílá  -  MFK Nové Město nad Metují B       12-0 Branky:  Plocek 3x, Štěpán 4x, Trnka 3x, Fajstauer 2x

SK Solnice-bílá – TJ Červený Kostelec A      11-4  Branky: Plocek 2x, Trnka 2x, Štěpán 5x
SK Solnice-bílá – TJ Červený Kostelec B      21-0  Branky: Trnka 8x, Štěpán 6x, Plocek 4x, Fajstauer 3x

Souhrnně ke všem 4 zápasům, kluky musím pochválit za odvedené výkony a přístup k zápasům, do kterých vstoupili od první minuty naplno, všechna utkání jsme měli pevně ve svých rukou a až na drobná zaváhání byla naše hra kvalitní, jak v soubojích 1 na 1, tak i kombinačně, občas nás potrápí efektivita zakončení a jsme líní na krok bez balónu, ale alespoň víme, na čem zase zamakat…

Kompletní fotogalerie: gajdafotbal.rajce.idnes.cz/17.9.2017_KP_Solnice/