10.09.2017 Dobruška

V neděli 10.09.2017 jsme se zúčastnili prvního kola krajského přeboru mladších přípravek v Dobrušce, kde nás čekali dva soupeři, domácí Dobruška a Červený Kostelec, vzhledem k dešti jsme odehráli zápasy na umělé trávě 3. generace, kterou domácí disponují, hráno 2x20 minut.

Sestava zelená

Oberreiter David, Cvejn Dominik, Šťovíček Matěj, Uhlíř Vojtěch, Gajda Michal, Strnad Sebastian, Kunc Petr

SK Solnice –zelená -  SK Dobruška A         8-0  Branky: Gajda 2x, Cvejn 2x, Strnad, Uhlíř, Kunc, Šťovíček

SK Solnice- zelená  -  SK Dobruška B       16-0  Branky : Gajda 4x, Kunc 4x, Šťovíček 3x, Strnad 2x, Cvejn 2x, Oberreiter

SK Solnice –zelená – TJ Červený Kostelec A      8-0  Branky : Uhlíř 3x, Gajda 3x, Cvejn , Šťovíček

SK Solnice –zelená – TJ Červený Kostelec B     15-0 Branky : Cvejn 4x, Gajda 4x, Šťovíček 3x, Uhlíř 3x, Kunc

V prvním zápase jsme nastoupili proti domácímu mužstvu a chvilku nám trvalo než jsme se sžili s umělou trávou a než jsme se dostali do tempa, začátek byl od nás takový ospalý a ne všechny situace jsme řešili tak jak by jsme měli, postupem času jsme začali plnit to co kluci mají dělat a to využívat prostor celého hřiště a hlavně jsme začali využívat i gólmana.

Do druhého zápasu s týmem z Červeného Kostelce jsme nastoupili po 10 minutové pauze, kluci od první minuty hráli tak jak jsem chtěl, dominovali jsme na míči i v kombinacích a už jsme využívali celý prostor hřiště kde jsme si byli schopni nahrát a tím se dostat do přečíslení po přihrávkách s gólmanem. Je potřeba neusnout na vavřínech a pracovat stále stejně jak v trénincích, tak v zápasech. Fotbal je týmová hra, ale i přesto bych chtěl dnes vyzvednout dnešní výkon našeho brankáře v týmu, takto si představuji hru brankáře Davide jen tak dál !!! Rodičům děkuji za dopravu na turnaj a fandění i přes velmi sychravé a propršené dopoledne.

Miloš Gajda

Sestava bílá

Štěpán Hlavsa, Lukáš Gavula, Daniel Zimmer, David Zaňka, Šimon Štěpán, Václav Plocek

SK Solnice –zelená -  SK Dobruška B         13-0  Branky: Plocek 5x, Zimmer 2x, Štěpán 3x, Gavula 3x

SK Solnice- zelená  -  SK Dobruška A           9-1  Branky: Plocek, Štěpán 5x, Gavula 3x

SK Solnice –zelená – TJ Červený Kostelec B      13-0  Branky: Plocek 7x, Štěpán 2x, Gavula 3x, Zimmer

SK Solnice –zelená – TJ Červený Kostelec A        6-0  Branky: Plocek 2x, Štěpán, Gavula 2x, Zimmer

Za oba dva naše zápasy bílých musím kluky pochválit za fotbalovost a nasazení, dařily se nám kombinace, při kterých jsme uklízeli balón do prázdné branky, byly vidět nacvičené kličky a samostatné akce, sice jsme soupeře jednoznačně přestříleli, ale i přesto nás trápí koncovka, několikrát jdeme osamoceně na gólmana a naší snahou je asi ho střelou zabít, místo toho abychom uklidili placírkou míč k tyči… Je až neuvěřitelné co všechno nedáme! Stále máme velké rezervy v rozehrávce přes gólmana, chybí nám pohyb bez balónu a v koncovce nás občas potrápí nedůraz, ale alespoň máme na trénincích na čem makat.