29.04.2017 Stěžery

V sobotu 29.04.2017 jsme vyjeli na další kolo krajského přeboru mladší přípravky tentokrát do Stěžer kde na nás čekal domácí soupeř, který hraje společně s Jaroměří a MFK Trutnov.

 

Solnice zelená  Jenček Adam, Koráb Adam, Oberreiter David, Cvejn Dominik, Šťovíček Matěj, Zimmer Daniel, Gajda Michal

 

SK Solnice zelená  - MFK Trutnov B     5-1    Branky: Gajda 2x , Koráb 2x Cvejn

SK Solnice zelená – MFK Trutnov A     4-4    Branky: Šťovíček 2x , Cvejn , Koráb   

SK Solnice zelená  - Jaroměř                  1-6   Branky: Šťovíček   

SK Solnice zelená – Stěžery                    2-1  Branky : Gajda, Cvejn  

 

Kluci v prvním zápase proti Trutnovu B hráli dobře, byli jsme lepší na míči, bojovali jsme a hráli celkově dobře, druhý poločas proti Trutnovu A  jakoby jsme se dostali do stavu, že vše půjde samo, najednou jsme přestali běhat, všude jsme byli pozdě, nikdo nechtěl běhat, celkově špatný pohyb. Bohužel tento stav jsme si přenesli i do zápasu proti Jaroměři kde to bylo pokračování našeho spánku, vůbec nám nesvědčila hra soupeře, který svým anti fotbalem kdy jejich brankář na nás vystřelil cca 15 střel, nemohli jsme se dostat do zápasu a když už jsme se snažili něco vymyslet tak se nám to i dařilo, ale po ztrátě míče soupeř opět nahrál svému brankáři a zase rána, takže ze strany soupeře jednoduchá hra, nic nevymýšlej a pal na bránu, toto my kluky neučíme, takže bohužel tento fotbal nebyl ke koukání. Do posledního zápasu proti domácím Stěžerům jsme si s kluky vyříkali, že takto by to nešlo a na hřišti najednou bylo úplně jiné mužstvo, byli jsme rychlejší, lepší v osobních soubojích i ve hře 1 na 1, celkově jsme napravili reputaci z předchozího zápasu.  Musíme zapracovat na přesnějším a rychlejším zakončení a hlavně v důrazu v osobních soubojích, je vidět, že proti klukům o rok straším musíme hrát rychleji, tvrději a hlavně se nebát „ bez rány není brány „ toto musíme zlepšit a být ve všem rychlejší tvrdší.

 

Miloš Gajda - trenér    

  

    

Solnice bílá: Hlavsa, Bolehovský, Kunc, Štěpán Š., Trnka, Kodytek, Plocek

 

SK Solnice zelená  - MFK Trutnov A     6-2    Branky: Trnka 3x, Kunc, Štěpán, Plocek

SK Solnice zelená – MFK Trutnov B     2-3    Branky: Trnka, Štěpán   

SK Solnice zelená  - Stěžery                  3-4   Branky: Trnka, Štěpán 2x 

SK Solnice zelená – Jaroměř                 6-3  Branky: Štěpán 2x, Plocek 2x, Kunc, Bolehovský

 

První zápas se nám zadařil, byli jsme fotbalově lepší, aktivnější ve hře na balónu, občas nám chybí komunikace na hřišti a aktivita bez míče, ale to je bohužel náš standard, na kterém musíme na trénincích ještě zamakat. Ve druhém zápase jsme předvedli bojovný výkon a jsem rád, že se nikomu nic nestalo. Kluky chválím za bojovnost. Do třetího zápasu se nám promítla nervozita z předchozího utkání, ale i přesto se nám dařily osobní souboje a kličky. Občas se nám stávalo to, že jsme nebyli schopni udržet správné rozestavení hráčů na hřišti a tím jsme se dostávali pod tlak přečíslením do obrany. Neustále padáme, po střele, po souboji … Musíme kluky naučit, že na zemi se fotbal nehraje. Na poslední zápas jsme šli takticky dobře připravení, očekávali jsme střílené nákopy a cíleným napadáním hráčů a rychlejším startem na balón jsme se dostávali do brankových šancí, i přes kupu neproměněných šancí se nám podařilo v posledním zápase zvítězit.

 

V. Plocek – vedoucí mužstva

 

Kompletní fotogalerie: gajdafotbal.rajce.idnes.cz/29.4._KP_Stezery/

 

Celkové výsledky:

SK Solnice – MFK Trutnov                            17:10

SK Solnice – Jaroměř / Stěžery                   12:14