23.04.2017 Nové Město

V neděli 23.04.2017 jsme vyrazili na další kolo krajského přeboru mladší přípravky do Nového Města nad Metují proti domácím a České Skalice/Jesenici.  

 

Solnice zelená: Jenček Adam, Koráb Adam, Oberreiter David, Cvejn Dominik, Šťovíček Matěj, Zimmer Daniel, Gajda Michal

 

SK Solnice zelená  - Česká Skalice B     2-2    Branky: Gajda , Cvejn

SK Solnice zelená – Česká Skalice A     2-3    Branky: Gajda , Koráb

SK Solnice zelená  - Nové Město B         5-1   Branky: Gajda 2x,Cvejn 2x, Koráb

SK Solnice zelená – Nové Město A         0-3 

 

Do Nového Města jsme zajížděli s tím, že jsme věděli, že na nás čekají dva velmi kvalitní soupeři a bohužel i taky to, že budeme hrát na umělé trávě, tedy spíše na koberci než na trávě a tento povrch v Novém Městě nám nesvědčí, ale i tak se kluci s tím velmi dobře vyrovnali, ve všech zápasech kluci obstáli, bohužel co nás velmi sráží je naše neproměňování šancí po našich kličkách. Uvolněním si vytvoříme hodně brankových příležitostí, ale na gól se strašně moc nadřeme, musíme dát více klidu do zakončení a pak to bude ještě lepší, dále jsme byli kolikrát hodně daleko od hráčů a stojí nás to hodně moc sil míč znovu vybojovat, již se nám začíná objevovat i rozehra od gólmana, ale musíme na tom ještě více zapracovat. Chybí nám pohyb bez míče, ale od toho máme tréninky abychom na tomto znovu zapracovali a přenesli do zápasů. Jinak kluky chválím za dnešní bojovné zápasy a nasazení a rodiče za dopravu na turnaj a výdrž v tomto „zimním“ období a podporu klukům.    

     

Miloš Gajda – trenér

 

 

Solnice bílá: Hlavsa, Bolehovský, Štěpán Š., Kunc, Kodytek, Trnka, Plocek

 

SK Solnice bílá  - Česká Skalice A         4-2    Branky: Štěpán 3, Trnka  

SK Solnice bílá – Česká Skalice B         4-4    Branky: Plocek 2x, Štěpán, Trnka

SK Solnice bílá  - Nové Město A          4-4    Branky: Štěpán 3x, Trnka

SK Solnice bílá – Nové Město B          0-10 Branky: Trnka 4x, Štěpán 2x, Kunc 2x, Plocek 2x     

 

Hned první zápas kvalitně prověřil připravenost našich borců, v zápase bylo vidět nespočet silových soubojů, kterým jsme se snažili vyhnout svojí fotbalovostí, občas se nám kličky dařily a když už došlo na sílu, odhodlání nám nechybělo. Bohužel nás ve všech zápasech opět a znovu potrápila efektivita v koncovce, je až neuvěřitelné, co vše my „spálíme“. V obraně se nám dařilo k protihráčům při rozehrávce přistupovat na krátko a rychlým startem na balón zakládat útočné akce, za to musím kluky pochválit ve všech 4 zápasech. Máme ještě rezervy při naší rozehrávce směrem od brankáře, útočníci svojí neaktivitou a stáním za protihráčem znesnadňují rozehru našeho gólmana, na tomto musíme ještě hodně popracovat, na pohybu bez balónu. Jinak ve všech zápasech byla vidět snaha prosadit se 1 na 1 a to se nám i dařilo, dokonce i zrychlení po vydařené kličce! Je vidět, že borci fotbalově rostou a už dokáží přenést do hry prvky z tréninků. Na druhou stranu se ještě objevuje u některých nakopávání balónu z první, takže máme na dalších trénincích na čem makat. Klukům děkuji za bojovnost a předvedené výkony, rodičům za hlasité fandění (a pro příště snad i bez instrukcí vůči klukům – už konečně!!!)

 

Václav Plocek – vedoucí mužstva

 

Kompletní fotogalerie: gajdafotbal.rajce.idnes.cz/23.4._KP_Nove_Mesto/

 

Celkové výsledky:

Solnice x Česká Skalice    12-11       

Solnice x Nové Město      19-8