Doudleby 30.04.2016

Dne 30.04.2016 jsme se zúčastnili dalšího mistrovského turnaje mladší přípravky, tentokrát v Doudlebách kde nás postupně čekala následující mužstva domácí Doudleby B, Albrechtice , Kostelecká Lhota hráno 2x10 minut. Na tento turnaj jela zase jiná skupina kluků aby i oni poznali mistrovské zápasy a vše co to obnáší, hrát oproti starším kluků.

První zápas nás čekal domácí tým Doudleb B, domácí tým byl fyzicky vyspělejší  a kluci se s tím nebyli schopni po celou dobu zápasu vyrovnat, v tomto zápase nám chybělo úplně všechno, pohyb, snaha něco vymyslet, zkusit kličku, 5 gólů jsme dostali po naprosto zbytečných ztrátách míče, prostě v tomto zápase nešlo nic, bohužel když se nedaří, tak se musí alespoň bojovat, ale ani to v tomto zápase nebylo.    

Ve druhém  zápase jsme nastoupili proti týmu Albrechtic, hra už byla o poznání lepší , ale stále to nebylo ono, kluci se báli něco vymyslet, chyběl nám důraz a hlavně rychlost, po převzetí míče musím s míčem zrychlit, ale to bohužel nebylo a o spoustu míčů jsme tímto přišli, ale i tak jsme v tomto zápase tahali za delší konec a vyhráli jsme a kluci zažili i tu krásnou tvář fotbalu v podobě vítězství.

V posledním zápase na nás čekal soupeř z Kostelecké Lhoty, i v tomto utkání jsme ve všem zaostávali, všude jsme byli pozdě, vše jsme dělali pomalu a proto jsme nebyli schopni jít do kombinace, chyběl nám pohyb jak s míčem tak bez míče a když už jsme měli možnost vystřelit, tak se bojíme a nebo to kopneme doprostřed branky. Stínem utkání bylo krvavé zranění našeho brankáře Štěpána Hlavsy, který si z tohoto utkání odnesl roztržené oční víčko, po ošetření a zbavení se krve nakonec Štěpa utkání s kluky dokoukal a nakonec se do nemocnice nejelo.

Tento turnaj nám ukázal, že jestliže chceme hrát fotbal proti starším klukům, musíme se jim přiblížit v bojovnosti a nasazení, nebát se něco vymyslet a hlavně dělat všechno rychleji, jinak míč vždy ztratíme, kluci, nic se neděje ,musíme si z toho vzít pouze ponaučení a tvrdě pracovat na dalších tréninkových jednotkách a tyto chyby postupně odstraňovat.        

 

Sestava: Hlavsa Štěpán, , Kunc Petr , Petera Jakub , Jenček Adam , Koráb Adam , Matuška David , Trnka Tomáš

 

Solnice – Doudleby B 0-10  

Solnice – Albrechtice  4-2  Branky: Petera 2 , Trnka , Koráb

Solnice – Kostelecká Lhota 1-4 Branky: Petera    

 

kompletní fotogalerie: gajdafotbal.rajce.idnes.cz/30.4.2016_MP_Doudleby/

 

Miloš Gajda – trenér