Kostelecká Lhota 23.04.2016

Dne 23.04.2016 jsme se zúčastnili druhého mistrovského turnaje mladší přípravky tentokrát  v Kostelecké Lhotě kde nás postupně čekala následující mužstva domácí Kostelecká Lhota  Kostelec B, a České Meziříčí  hráno 2x10 minut.

 

První zápas nás čekal domácí tým Kostelecké Lhoty , domácí tým byl fyzicky vyspělejší ale naši kluci byli fotbalovější a zaslouženě , první utkání vyhráli. Ve druhém zápase nás čekal Kostelec B tam kluci již předváděli kvalitní fotbal který snesl přísná měřítka , bylo vidět hodně akcí 1-1 a 2-1 kluci hráli naprosto v klidu a dovedli tento zápas bez menších problému do vítězného konce.

V posledním zápase na nás čekal soupeř z Českého Meziříčí soupeř byl minimálně o hlavu větší a fyzicky vyspělejší dva roky jsou v těchto kluků strašně moc , ale i tak kluci hráli svoji hru nenechali se strhnout soupeřovým nakopávání na bránu a hráli to co chceme i tak dokázali toto utkání zvládnout a zaslouženě i ve třetím utkání zvítězili . Celý turnaj se náš tým prezentoval dobrou hrou bylo vidět spoustu kliček a nasazení . Bohužel i tak se našli věci které kluci umím ale zatím je nejsou schopni v zápasech použít na tom musíme dále intenzivně pracovat na dalších tréninkových jednotkách.          

 

Sestava: Hlavsa Štěpán, Plocek Václav , Štěpán Šimon , Kunc Petr , Petera Jakub , Šťovíček Matěj , Jenček Adam ,Gajda Michal    

 

Solnice – Kostelecká Lhota 11-0 Branky: Plocek 3x, Gajda 3x, Petera 2x Kunc, Šťovíček,Štěpán  

Solnice – Kostelec B   11-0  Branky: Plocek 6x,Jenček,Petera,Kunc,Šťovíček, Gajda  

Solnice – České Meziříčí 6-4 Branky: Šťovíček 2x, Štěpán 2x, Petera, Gajda   

kompletní fotogalerie: gajdafotbal.rajce.idnes.cz/23.4.2016_MP_Kostelecka_Lhota/

 

Rodičům děkuji za dopravu a fandění při zápasech.

 

Miloš Gajda – trenér