Albrechtice 16.04.2016

Dne 16.04.2016 jsme se zúčastnili prvního mistrovského turnaje mladší přípravky v Albrechticích kde nás postupně čekala následující mužstva Kostelec B, Albrechtice ,Doudleby A.

Pro kluky to bylo první vystoupení na přírodní trávě proti starším klukům převážně ročníku 2007 tedy mimo Kostelce , kluci z Kostelce byli převážně ročník 2008 a 2009. Hrálo se 2x10 minut. Jelikož naše družstvo je složeno pouze z ročníku 2009 tak jsme čekali jaká bude konfrontace . Kluci si od prvního zápasu z Kostelcem  vedli dobře , bylo vidět hodně nahrávek kliček snahy prosadit se v souboji 1-1 celkově turnaj hodnotím velmi dobře až na první tři minuty posledního zápasu s Doudlebami kde kluci během třech minut prohrávali 3-0 pak pochopili že proti starším fyzicky vyspělejšímu týmu musí hrát jinak a začali makat a ukázali že jsou schopni i s ročníkem 2007 držet krok , to že jsme dostali góly z 15 metrů pod břevno v tuto chvíli vůbec neřeším zajímá mně herní projev a musím říct že mimo prvních třech minut musím kluky pochválit za herní projev kterým se po zbytek zápasu prezentovali a makali. Je potřeba se z toho poučit a příště již hrát o začátku na plno.

kompletní fotogalerie: gajdafotbal.rajce.idnes.cz/16.4.2016_MP_Albrechtice/

Sestava: Hlavsa Štěpán, Plocek Václav , Štěpán Šimon , Kunc Petr , Petera Jakub , Šťovíček Matěj , Gajda Michal

Solnice – Kostelec B   19-1  Branky: Šťovíček 5x,Gajda 4x,Plocek 3x, Kunc 3x,Petera 2x, Štěpán , Hlavsa

Solnice – Albrechtice   9-1  Branky: Plocek 3x, Štěpán 2x, Kunc 2x , Gajda 2x

Solnice Doudleby          4-5  Branky:  Štěpán 2x, Gajda 2x

Rodičům děkuji za dopravu a fandění při zápasech.