16.10.2016 Nové Město n.M.

Zelená : Zelinka  , Cvejn , Gajda , Šťovíček , Koráb, Jenček , Zimmer   

 

Solnice zelená –MFK Nové Město A         2-3 Branky : Šťovíček , Koráb    

Solnice zelená –MFK Nové Město B          5-1 Branky: Gajda 2x , Šťovíček , Cvejn, Koráb

Solnice zelená –Česká Skalice A                  2-5 Branky:  Koráb 2x    

Solnice zelená –Česká Skalice B                  2-4 Branky:  Cvejn , Koráb  

 

Na další kolo krajského přeboru jsme zajížděli do Nového Města na Metují , kde na nás čekal domácí tým a tým České Skalice . Kluci nastoupili k zápasům na umělé trávě a na hřišti menších rozměrů , hlavně umělá tráva nám dělala nejvíc problémů všechno bylo rychlejší míč se nám odrážel do autu pletl pod nohama … V prvním zápase jsme nastoupili proti A týmu domácích a i přes prohru  kluci dostali pochvalu za  perfektní přístup k zápasu , ale bohužel tímto jsme v neděli skončili po skončení tohoto zápasu jakoby kluci zmrzli a od dalšího zápasu šli výkony celého mužstva dolů , je potřeba na tomto zapracovat a i když se nedaří fotbalově tak se musí bojovat a ne zápasy vypustit , nikdo nechce míč všichni se bojí něco udělat … na tento výkon je potřeba co nejdříve zapomenout a zase zvednout hlavu a hrát fotbal který umíme , tentokrát jsme si vybrali slabší chvilku a věřím že zase v sobě probudíme to co umíme .

 

Miloš Gajda      

 

 

Bílá: Hlavsa, Plocek, Bolehovský, Trnka, Štěpán, Kunc, Pišl

 

Solnice bílí –MFK Nové Město B          6-1 Branky : Bolehovský, Plocek 3x, Štěpán 2x    

Solnice bílí –MFK Nové Město A          4-3 Branky: Štěpán 3x, Trnka

Solnice bílí –Česká Skalice B                 4-5 Branky:  Bolehovský 2x, Kunc 2x

Solnice bílí –Česká Skalice A                 0-5

 

Do prvního zápasu jsme nastoupili proti domácímu B týmu, téměř všichni zápas naplno odmakali a zaslouženě po krásných akcích skórovali a zápas zaslouženě dovedli do vítězného konce, do druhého zápasu jsme nafasovali silovějšího soupeře – A tým domácích, na menším hřišti to bylo znát, hrál se důrazný a silový fotbal, bohužel jsme opět nedokázali použít kličky a uvolnění 1 na 1, občas nás potrápila i rozehra přes gólmana, kde jsme sami sebe dostávali pod tlak špatným nebo pomalým rozehráním brankáře nebo špatnou přihrávkou brankáři. Na druhou stranu musím kluky pochválit v tomto zápase za bojovnost, kterou předvedli i bohužel, za cenu zranění… Nekonečným příběhem je naše špatná koncovka, na jeden gól my si musíme připravit bezpočet šancí, je to škoda a v tomto se musíme ještě hodně zlepšit.

Do dalších dvou utkání nastoupil asi jiný tým, jako když zhasne… téměř většina kluků zvadla a zápas odchodila v polotréninkovém tempu! Z naší hry se vytratil zájem o balón a někteří si snad i mysleli, že zápas za ně odehraje někdo jiný, možná jsme byli myšlenkami někde pod peřinou v teple… netuším, co se stalo, ale oba dva zápasy jsme zaslouženě prohráli. Je potřeba se znovu nastartovat, vrátit se ke hře, kterou umíme s odpovídajícím přístupem.

 

Václav Plocek

 

Celkové výsledky:

 

Solnice x MFK Nové Město     17:8

Solnice x Česká Skalice              8:18

 

Kompletní fotogalerie: gajdafotbal.rajce.idnes.cz/16.10.2016_KP_NMM/