11.09.2016 Dobruška

Sestava : Zelinka Jan , Cvejn Dominik , Šťovíček Matěj , Trnka Tomáš , Kunc Petr , Zimmer Daniel , Pišl Jakub , Gajda Michal

 

 

Solnice zelená – Třebechovice B  6-0 Branky: Trnka 4 , Šťovíček , Zimmer  

Solnice zelená – Třebechovice A 4-2  Branky: Trnka, Cvejn , Šťovíček , Gajda

Solnice zelená -  Dobruška B  5-0         Branky : Šťovíček 2 , Gajda 2 , Trnka

Solnice zelená – Dobruška A  3-2         Branky : Kunc , Šťovíček , Gajda

 

Hodnocení Solnice – zelená: Kluci dnešní turnaj odehráli perfektně naprosto na jedničku všechny chválím za perfektní nasazení i v tropickém vedru ukázali velkou morálku a bojovnost kluci dobře napadali soupeřovu rozehrávku zodpovědně plnili úkoly které jsme si řekli akorát kluci ta střelecké muška byla dneska hodně vychýlená je potřeba více se v zakončení uklidnit a dále musíme ještě hodně zapracovat na přihrávkách hodně přihrávek jsme ztráceli svoji zbytečnou zbrklostí i když jsme měli čas v klidu rozehrát. Jinak pro všechny za dnešní vystoupení pochvala a teď se zase vrhneme do společných tréninků kde musíme znovu tvrdě pracovat.

 

Miloš Gajda        

 

 

 

Sestava: Hlavsa, Bolehovský, Koráb, Štěpán Š., Kodytek, Jenček, Plocek

 

Solnice bílí – Třebechovice A    6:0   branky: Bolehovský, Jenček, Štěpán 2, Plocek 2

Solnice bílí – Třebechovice B    5:0   branky: Bolehovský 2, Koráb, Jenček, Štěpán

Solnice bílí – Dobruška A           1:2   branka: Plocek

Solnice bílí – Dobruška B           7:0   branky: Bolehovský, Koráb 2, Štěpán 2, Plocek 2

 

Hodnocení Solnice bílí: v úmorném vedru jsme zaslouženě svojí fotbalovostí vybojovali 3 výhry, o tu čtvrtou jsme se připravili sami neproměňováním vyložených šancí, pozitivní je, že si je dokážeme vypracovat, ale v této věkové kategorii nemáme tolik času na přípravu zakončení a musíme na sobě i v této činnosti ještě zamakat, chválím za přístup k jednotlivým utkáním, kluci všechny zápasy až na drobné vyjímky odjezdili na plný plyn i v úmorném vedru, které v neděli panovalo. V neposlední řadě si opět naše sejto Štěpán zaslouží velkou pochvalu za předvedené zákroky v brance! Musíme ještě vylepšit orientaci na hřišti a k bránění přistupovat více „natěsno“ a odpovědněji, takže znovu do tvrdé práce na trénincích!

 

Celkové výsledky nedělních utkání:

 

Solnice – Třebechovice                 21:2

Solnice – Dobruška                         16:4

 

Václav Plocek