01.12.2019 Rychnov n. Kn

V neděli 1.12.2019 jsme se zúčastnili prvního kola 6 ročníku zimní halové ligy kterou pořádá OFS Rychnov nad Kněžnou . hrálo se v rozestavení 4+1 1x13 minut

 

SESTAVA : Hlavsa, Fajstauer, Zimmer, Herman, Novotný, Malý, Brož, Zehetgruberová, Mucha.

 

 

SK Solnice - Dobruška/Opočno             2:0    Branky: Fajstauer , Malý

SK Solnice - Borohrádek                           2:1   Branky: Fajstauer , Brož

SK Solnice - Doudleby/Sopotnice         4:0   Branky: Brož 2, Zehetgruberová , Malý

SK Solnice - Týniště                                    1:1   Branky: Fajstauer 1

SK Solnice - Kostelec/Častolovice A     5:1   Branky:  Zehetgruberová 2x, Malý ,Fajstauer , Novotný

 

Z počátku byly hráči překvapeni z rychlosti balónu na tvrdém, halovém povrchu, rozehra a fotbalovost nám trochu kulhala. Všichni okusili tvrdost protihráčů , v případě dlouhého držení balónu.

První zápas nám ukázal co děláme špatně, co zlepšit, aby nás hra nebolela a měli jsme z ní radost. Od druhého utkání byla hra o mnoho lepší a i diváci ocenili naše fotbalové akce bouřlivým potleskem. Všichni hráči si plnili své povinnosti na pověřených postech. Všichni hráči  měli zájem každý zápas vyhrát a dokazovali to na palubovce každým zápasem a ukázali všem přítomným že borci ze starší přípravky z SK Solnice můžou hrát v jeden den současně  jak v Praze miniligu tak i v Rychnově halový turnaj na obou akcích jsou vidět kvalitní fotbalové akce!!!  Všem hráčům patří díky za předvedené výkony a  dosažené výsledky kterými si zasloužili  postup z 1.místa své skupiny do finálové části turnaje.  

 

Jan Voltr.