10.01.2020 HT Třebeš

V sobotu 11.01.2020 jsme odehráli první  halový turnaj v roce 2020 v Třebši . Hrálo se v rozestavení 4+1  1x13 minut systémem každý s každým

Sestava :Oberreiter , Trnka , Plocek , Gavula , Šťovíček, Gajda , Malý

SK Solnice - MFK Trutnov                          0:1

SK Solnice - FK Vysoká nad Labem        4:0 Branky : Plocek 2x, Gavula , Šťovíček

SK Solnice - Sokol Zábrodí                      10:0 Branky : Šťovíček 3x, Plocek 2x , Gavula 2x, Trnka 2x, Malý

SK Solnice - Třebeš 09                                4:1 Branky : Šťovíček 2x, Plocek , Malý

SK Solnice - SK Holice                                 6:0 Branky : Šťovíček 2x , Gajda 2x, Gavula , Malý

SK Solnice - Třebeš 2010                           4:0 Branky : Šťovíček 3x, Gavula

SK solnice - Dobruška                                7:0 Branky : Šťovíček 4x, Plocek , Trnka , Malý

V prvním zápase celého turnaje nás čekal těžký soupeř z Trutnova , kde jsme byli po většinu zápasu lepším týmem ale bohužel oklepané pravidlo nedáš dostaneš se projevilo v tomto zápase naplno kdy my máme 6 vyložených šancí ale naše střelecká nemohoucnost je obrovská a soupeř první střelou minutu před koncem zápasu strhne vítězství na svoji stranu . V ostatních zápasech jsme pokračovali v dobrých výkonech ale i ve střelecké nemohoucnosti kde naše stoprocentní šance nejsme schopni využít . Celkově jsme předváděli dobrý fotbal plný nasazení bojovnosti fotbalovosti až na to zakončení kde opravdu máme velké nedostatky. Nejlepším střelcem celého turnaje byl vyhlášen hráč našeho týmu SK Solnice  Matěj Šťovíček. Celkově jsme obsadili druhé místo na turnaji. Rodičům děkuji za dopravu na povzbuzování během turnaje .