19.08.2018 Bohemians Praha 1905

V neděli 19.08.2018 jsme sehráli přátelské utkání s Bohemians Praha 1905. Hrálo se 5+1 na dvou hřištích 4x20 minut .

Sestava: Bolehovský , Cvejn , Horák , Šťovíček , Kunc , Kolář , Gajda, Zimmer, Hlavsa, Rýdl , Gavula , Trnka , Langer , Štěpán , Malý, Oberreiter

SK Solnice – Bohemians Praha 1905 21-23

Branky : Šťovíček 5x , Štěpán 3x , Rýdl 3x , Kolář 3x , Bolehovský 2x,  Kunc , Gavula, Trnka, Horák,  Zimmer

Do utkání jsme vstoupili nebojácně a od první minuty jsme hráli více něž vyrovnanou partii se soupeřem z „Ďolíčku„. Kluci vyhrávali osobní souboje, dostupovali jsme soupeře a nebyli jsme bojácní v soubojích jeden na jednoho, nebáli jsme se hrát i když jsme byli po tlakem, tak jsme se snažili konstruktivně a fotbalově tyto věci řešit. Někdy jsme více podrželi míč místo toho abychom hru zrychlili, ale byly tam vidět i krásné kombinace 2v1, pouze škoda našeho zakončení, které v sobotou nebylo moc kvalitní. Klukům patří velká pochvala za předvedenou hru a rodičům pochvala za dopravu na toto přátelské utkání.