03.12.2016 Dobruška

V sobotu 03.12.2016 jsme zavítali s kluky do haly V Opočně kde v rámci dobrých vztahů s Dobruškou na kluky čekal přátelský zápas s Dobruškou. Kluci byli rozděleni na dvě mužstva a po 15 minutách se střídali na hřišti obě party. Pro některé kluky to bylo poprvé co na sebe oblékli dres a utkali se se soupeřem . Bylo vidět mnoho osobních soubojů, ale i některé pěkné akce kde kluci sami něco vymysleli a snažili se ohrožovat branku soupeře . Někteří kluci mě velmi překvapili svým zapálením do hry a snahou něco vymyslet nebát se soupeře a zkusit udělat kličku nebo přihrát , někteří kluci ba naopak více sledovali rodiče a fanoušky, kteří je přijeli podpořit, ale i to se dá pochopit, jelikož jsou teprve na začátků své fotbalové kariéry a toto k tomu patří.

 

Sestava: Matuška David, Kodytek Jan, Bečka David , Štěpán Tomáš , Vlasák Jan , Dubánek Jakub , Lenfeld Adam, Oberreiter David, Zaňka David , Pišl Jakub ,  

 

Kluci bojovali, všichni se vystřídali v brance a nakonec si všichni ještě kopli penaltu , určitě se budeme snažit tyto zápasy ještě domlouvat i dále. V tomto případě nešlo vůbec o výsledek, ale o to, aby si kluci okusili ten velký fotbal .    

 

Děkuji rodičům za dopravu a fandění , jenom bych chtěl říct že rodiče pouze fandí a neradí klukům během zápasu, od toho tam je trenér a kluci vědí co mají dělat . I když to z vašeho pohledu třeba vypadá jinak , tak to co kluci dostanou za informace od trenéra nevíte a pak z toho mají kluci akorát zamotanou hlavu.         

 

Miloš Gajda – trenér