vyhodnocení sezóny

Hodnocení jarní části krajského přeboru

 

Na podzim jsme vyhráli skupinu D starších přípravek a z prvního místa jsme postoupili do finálové skupiny o přeborníka kraje U11 kam postoupilo spolu s nám dalších 5 družstev hrající převážně s ročníkem 2008. MFK Trutnov , FK Náchod , Sokol Třebeš , FK Vysoká nad Labem, a  Chlumec /RMSK Cidlina měla více hráčů ročníku 2009 stejně jako my. Po celou dobu soutěže jsme hráli s ročníkem 2009 a v týmu jsme měli 4 hráče ročníku 2008 Marek Horák , Lukáš Bolehovský , Aleš Kolář , Adam Koráb , všem těmto 4 klukům chci poděkovat že s námi strávili tento fotbalový rok u nás a velkou měrou se podíleli  na našich společných výhrách na turnajích i v celém krajském přeboru a doufám že se nevidíme naposledy a naše cesty se ještě někdy propojí .

 

Do jarní části finálové skupiny jsme vstoupili v Trutnově proti domácím a  Vysoké na Labem kde si kluci zkusili co je čeká po celou dobu jarní sezóny , a bylo vidět že se nemusí bát nikoho ze soupeřů že jejich nadšení , fotbalová drzost, technika , fotbalové dovednosti atd . nejsou vůbec na špatné úrovni.

Každý zápas kluci museli odbojovat na 100 % svého nasazení a i když někdy se to i přes malé výpadky nepovedlo tak po většinuu celé jarní sezóny kluci hráli z velkým odhodláním se nevzdávat , i když někdy to bolelo i slza občas ukápla tak ukázali že svým celkový přístupem jak v tréninku tak v zápasech se nemusí bát žádného soupeře.  Z 20 zápasů kluci dokázali 16 vyhrát 1 remizovat a utrpěli 3 porážky a celkově při skóre 278:185 a zisku 49 bodu se stali přeborníky královehradeckého kraje v kategorii U11.Tímto za trenérský tým patří velká gratulace klukům a rodičům velké poděkování za společně strávené chvíle za celou jarní sezónu na zápasech a dopravu na turnaje a zápasy bez Vás by to taky nešlo , ještě jedou velké díky všem kteří se podíleli a všech našich společných akcích během celé sezóny .

 

foto: https://gajdafotbal.rajce.idnes.cz/KP_Trutnov_16.6.2019

 

Miloš Gajda