22.04.2017 České Meziříčí

S sobotu 22.04.2017 jsme se zúčastnili dalšího turnaje okresního přeboru mladší přípravky na hřišti v Českém Meziříčí, za chladného a velmi nevlídného počasí jsme v prvním zápase nastoupili proti domácím a bohužel začátek utkání nám vůbec nevyšel, byli jsme ještě ospalí, všechno nám dlouho trvalo, nechtěli jsme běhat, prostě nic co by kluci měli dělat… v poločasové pauze jsme si řekli jak budeme pokračovat dále a kluci se probudili a už to mělo nějaký náboj a na hřišti to bylo hned vidět, očekávali jsme, že si toto přeneseme i do druhého zápasu s Lípou, bylo to už o trochu lepší než prvním zápase, ale v poločase jsme si to znovu zopakovali a pak už to bylo ještě lepší, výborně v bráně zachytal Honza Zelinka, který svými zákroky přispěl k oběma zaslouženým výhrám.

Sestava : Zelinka Jan, Zaňka David , Matuška David , Tomáš Štěpán , Bečka David , Kunc Petr, Oberreiter David, Kodytek Jan

SK Solnice – České Meziříčí        9-7     Branky: Oberreiter 5x, Kunc 3x , Matuška

SK Solnice -  Lípa                           6-3     Branky: Oberreiter 3x, Kunc 2x, Matuška

Klukům děkuji za předvedené výkony na hřišti a nasazení v zápasech a rodičům za dopravu na turnaj.

Kompletní fotogalerie: gajdafotbal.rajce.idnes.cz/22.4._OP_Ceske_Mezirici/